Як не відштовхнути від себе дитину.

Найчастіше причинами конфліктних ситуацій між дитиною і батьком є бажання останнього виплеснути на малюка свої негативні емоції, а також втому і роздратування. В результаті цього в стосунках може виникнути серйозна тріщина, яка стане причиною розбіжностей на все життя. Щоб цього уникнути і не відштовхнути від себе дитину, важливо вчасно визнати свою вину і спробувати виправити ситуацію.
Інструкція
1
Подумайте, чи часто ви пред'являєте завищені вимоги до своєї дитини і зліться, якщо він не відповідає вашим очікуванням. Наприклад, якщо малюк пішов в магазин і забув, щось купити або йому невірно дали здачу. Постарайтеся визначити, які очікування справедливі, а які - ні, в яких ситуаціях потрібно проявляти строгість, а в яких - сварити дитину не можна. Підготуйте і поступово привчите малюка до відповідальності, а вже потім чогось від нього вимагайте.
2
Коли у вихованні дитини активну участь беруть обоє батьків, іноді виникають ситуації, в яких їхні думки в тому чи іншому питанні не збігаються. І тоді малюк втрачається і не знає, кого слухатися і як правильно робити. Якщо таке сталося, наодинці обговоріть з кожним з батьків дану проблему і попросіть дитину виконати вимоги, які не суперечать один одному.
3
Іноді втому, напругу, проблеми на роботі і багато іншого негативно позначається на стосунках між батьками та дітьми. Якщо ви коли-небудь несправедливо звинуватили дитину в тому, чого він не скоював, або просто вихлюпнули на нього свою злість і роздратування, обов'язково знайдіть час, поговоріть з ним і попросіть вибачення.
4
Дитині дуже складно зрозуміти, що можна робити, а чого не можна через вашу непослідовності дій. Наприклад, якщо маляті буде дозволено вдарити вас вдома, а на вулиці за цей вчинок ви будете його лаяти і карати, в його душі може статися конфлікт. Реакція можлива найрізноманітніша - від звичайної образи до агресії і злості.
5
Буває, що діти у батьків просять абсолютно звичайні речі, а у відповідь отримують грубий і необгрунтований відповідь. Якщо дитина просить дістати ляльку або винести у двір велосипед, деякі батьки дратуються і намагаються цього уникнути, але ж це ваші обов'язки.
6
Щоб не відштовхнути від себе дитину, вмійте визнавати свою провину і виправляти помилки. Тільки так ви збережете його повагу, довіру і любов.
Існує поширена думка, що краще, якщо секс відбувається на третьому побаченні, але ніяк не на першому, коли чоловік і жінка ще не зовсім добре знають один одного. Але завжди є винятки, і часом при бурхливої пристрасті ви можете опинитися в ліжку вже через годину після зустрічі. У такі моменти головне не впасти обличчям в бруд.
Інструкція
1
Підготуйтеся до побачення належним чином. Дізнайтеся якомога більше про темперамент чоловіка (наприклад, у ваших спільних знайомих або зробіть висновки особисто, якщо до цього ви спілкувалися з ним по листуванню). Якщо ви знаєте, що цей чоловік гарячий, але при цьому він вам дуже подобається, потрібно допускати і те, що перше побачення може виявитися чимось більшим, ніж планувалося, і ви повинні бути готові до цього.
2
Подбайте про вашому зовнішньому вигляді. Макіяж повинен бути достатньо якісним і стійким, щоб не потік у відповідальній ситуації. Також краще взяти з собою жувальну гумку або яке-небудь інше засіб для додання свіжості диханню. Також застосуєте трохи парфуму, але не перестарайтеся, інакше чоловіка відштовхне різкий запах.
3
Простежте за тим, щоб ваше тіло було в порядку. Видаліть зайве волосся в області пахв, в інтимній зоні і на ногах. Якщо до побачення у вас є в запасі кілька днів, походіть в тренажерний зал, відвідайте солярій і салон краси. Так ви зможете підготуватися до будь-якої ситуації під час вашого спільного проведення часу.
4
Приділіть достатньо уваги не тільки верхньому одязі, а й нижньої. Ваше білизна має бути досить новим і чистим. Трусики-танго і красиві панчохи зроблять вас ще сексуальніше. Бюстгальтер повинен підкреслювати вашу груди, але при цьому не мати складних петелек, щоб чоловік не заплутався в пориві пристрасті.
5
Освіжите у вашій пам'яті знання про секс. По-перше, не варто відразу ж кидатися чоловікові на шию, якщо він наполягає на ліжку. Можливо, що це просто перевірка вас на пристойність. Краще спочатку трохи пофліртувати і тільки потім відповісти на пропозицію згодою. По-друге, подумайте, як доставити чоловікові задоволення, щоб у нього залишилися тільки позитивні враження від сексу.
6
Покладіть в сумочку пачку презервативів перш, ніж відправлятися на побачення. Засоби запобігання небажаній вагітності в цьому випадку вкрай важливі, і не варто покладатися на те, що вони опиняться у чоловіка з собою. Тільки таким чином ви зможете відправитися на зустріч з ним без жодного хвилювання і ризику.