Як бронювати квитки.

Будь-який мандрівник, плануючи поїздку, бажає заощадити. Бронювання - це одна з можливостей заощадити. Крім того, забронювавши собі квиток або місце в готелі, ви можете бути впевнені, що вони будуть за вами закріплені.
Інструкція
1
Процес бронювання простий. Заходьте на будь-який сайт, по онлайн-продажу квитків, реєструєтеся на ньому. Потім вводите пункти відправлення та прибуття (призначення), вибираєте дату, час, авіакомпанію і натискаєте «забронювати». На цій сторінці буде потрібно ввести дані пасажира, спосіб і місце доставки. Після цього менеджери компанії зв'язуються з вами і уточнюють способи оплати і час, коли ви оплатите квиток.
2
Для не особливо досвідчених у польотах нагадаємо, що є 3 класи обслуговування: перший, бізнес-клас і економ. Але при цьому не всі знають про класи бронювання. Ці класи відрізняються можливістю змінювати політне розклад квитка і багато інших можливостей. Так, в літаку в одному класі обслуговування можуть летіти пасажири, заплативши різну суму за 1 квиток. Причому, різниця суттєва. Так пасажир, який купив квиток класу бронювання Y за 1200 доларів в економ класі зможе поміняти дату польоту протягом усього року, полетіти літаком іншої авіакомпанії, повернути частину квитка і так далі. Все це він зможе зробити, не виплачуючи штрафів. Викупити квиток він зможе в день вильоту.
3
Квитки , заброньовані V-класом, коштуватимуть 400 доларів, але при цьому, здати квиток або змінити дату без штрафу не вийде. При цьому, забронювати квиток можна не раніше, ніж за 2 місяці, а викупити не пізніше 3 дні до вильоту.
4
Поруч в крісло з двома попередніми пасажирами може сісти пасажир, який заплатив 300 доларів. Це бронювання класу T. Тут ще більше обмежень, але найголовніше - викуповувати квиток потрібно в день броні. Проте, він купить квиток в 4 рази дешевше, ніж пасажир, який має бронь класу Y. Чи варто говорити, що обслуговувати їх будуть абсолютно однаково?
5
Що стосується правил броні, то є кілька загальних рекомендацій: 1. Бронювати потрібно заздалегідь, щоб заощадити; 2. Дешевше квитки, в яких прибуття припадає на ніч з суботи на неділю; 3. Купуйте відразу квитки туди і назад. Економія складе більше третини від вартості. До того ж це вас позбавить від зайвих пояснень з митниками та іншими органами контролю за приїжджаючими; 4. Чим більше проміжок між датою вильоту і прильоту (більше 30 днів), тим дорожче квитки; 5. Як вже було сказано, чим дешевше квиток - тим нижче клас бронювання, тим більше штрафи в разі зміни дати або часу вильоту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=vo6xH2a1bVg