Як відключити на ноутбуці мишку. Як називається управління мишкою на ноутбуці.

Крім звичайної мишки, яка підключається через один із зовнішніх роз'ємів, в ноутбук вбудовано пристрій, який виконує ті ж функції управління курсором. Називається воно «тачпадом», і коли говорять про миші в переносних комп'ютерах, часто мають на увазі саме його. Відключення обох пристроїв в ноутбуках може бути здійснено декількома способами.
Інструкція
1
Якщо від ноутбука потрібно відключити миша, приєднану через USB-роз'єм, просто витягніть штекер з гнізда. Ніяких додаткових програмних або апаратних змін виробляти при цьому не вимагається.
2
Для відключення вбудованого пристрою управління курсором - тачпада - найпростіше використовувати «гарячі клавіші». Це комбінація одночасно натискає кнопок, одна з яких - клавіша Fn - розміщена на самому початку нижнього ряду. Другий повинна бути одна з функціональних клавіш. Найбільш імовірно, що у вашому комп'ютері це виявиться клавіша F7 або F9, але виробники ноутбуків можуть задіяти для цієї комбінації і будь-яку іншу з 12 функціональних кнопок верхнього ряду клавіатури.
3
Більшого числа маніпуляцій вимагає відключення тачпада через «Панель управління» Windows. Щоб відкрити цю панель натисніть клавішу Win і виберіть відповідний пункт в правій колонці головного меню ОС. У списку розділів панелі натисніть «Обладнання та звук», а в наступній завантаженої сторінці клацніть по посиланню «Диспетчер пристроїв» у розділі «Пристрої та принтери».
4
У вікні диспетчера пристроїв клікніть по трикутнику біля напису «Миші та інші вказівні пристрої», а потім правою кнопкою клацніть по рядку «HID-сумісна миша». Під сплив контекстному меню є пункт «Відключити» - виберіть його, і завдання буде вирішено.
5
Також можна відключити тачпад в панелі налаштувань BIOS, що потребують перезавантаження комп'ютера. Якщо є необхідність використовувати цей варіант, виберіть у головному меню ОС команду перезавантаження. Після появи в лівому нижньому кутку екрану запрошення натиснути клавішу (або комбінацію клавіш) для входу в панель налаштувань BIOS виконайте запропоноване дію. В панелі перейдіть в розділ Advanced і встановіть значення Disabled в рядку Internal Pointing Device. Назву потрібного пункту в базовій системі вводу/виводу різних виробників може не збігатися з вказаним тут, точне формулювання можна дізнатися в описі, що додається до ноутбука. Після зміни настройки натисніть клавішу Esc, а коли на екрані з'явиться запитання, чи слід зберігати зроблені зміни, підтвердіть свій вибір.