Як відкрити мережевий диск.

У багатьох компаніях прийнято зберігати всю інформацію в одному місці на сервері. Так адміністратори мережі можуть контролювати дії користувачів і архівувати дані для зберігання на інформаційних носіях. В таких випадках, для того щоб працювати з ресурсом, потрібно відкрити мережевий диск.
Інструкція
1
Потрібно звернутися адміністратора мережі назва сервера і потрібного вам ресурсу. Крім того, дізнайтеся, чи надана вам необхідний доступ і якого рівня. Наприклад, якщо ви хочете скопіювати дані на свій жорсткий диск, щоб працювати з ними на своєму комп'ютері, а у вас доступ тільки на читання, то ви не зможете цього зробити. Скористайтеся одним із таких способів, щоб відкрити мережевий диск.
2
Через «Пуск» Натисніть кнопку початку «Пуск» і виберіть «Сеть» або «Мережеве оточення» залежно від версії операційної системи. Виберіть «Вся мережа», потім «Мережа Microsoft Windows», щоб побачити на екрані всі домени, що знаходяться в ній.
3
Знайдіть потрібну запис і відкрийте домен подвійним клацанням миші. Ви побачите список комп'ютерів, увійдіть в той, який відповідає вашої мети. Може статися, що він буде єдиною машиною, в пам'ять якої ви зможете зайти, це також питання рівня доступу.
4
Через команду «Виконати» Відкрийте контекстне меню кнопки «Пуск» за допомогою правої клавіші миші. В поле "Відкрити" введіть назву командного інтерпретатора «cmd», потім команду «\\ названіе_сервера \ наіменованіе_ресурса». Запустіть команду, і через деякий час на екрані з'явиться вміст даного мережевого диска.
5
Через подключеніеПрісвойте мережевому ресурсу вільне ім'я одного з ваших дисків, і наступного разу вам не доведеться проробляти описані вище дії. Це можна зробити двома способами: після команди cmd введіть більш розширену команду «net use х: \\ названіе_сервера \ наіменованіе_ресурса». Замість літери «х» може стояти будь-яка інша буква латинського алфавіту. Головне - переконайтеся, що відповідний диск вільний.
6
Підключення через «Провідник» Застосуйте цей, найбільш поширений метод. Він же і найпростіший. Зайдіть в «Провідник», запустіть команду «Підключити мережевий диск» в розділі меню «Сервис». Вкажіть букву і шлях до ресурсу, натисніть «Підключити». Обов'язково поставте галочку навпроти рядка «Відновлювати підключення при кожному вході в систему», інакше настройка зникне після вимкнення комп'ютера.