Як описати будівлю.

Будинки й споруди є об'єктами нерухомості, вони можуть продаватися і здаватися в оренду. Тому виникає необхідність використовувати єдину систему ознак, за якими можна описати будівлю найбільш повно і достовірно, отримати уявлення про його якість, параметрах і функціональному призначенні.
Інструкція
1
Всі будівлі та споруди можна розділити на три групи: житлові, виробничі і громадські. Ці три групи, в свою чергу, класифікуються за поверховості, якості будівельних матеріалів і багатьом іншим параметрам, які дозволяють розбити їх на різні типи і категорії.
2
Почніть опис будови з його основних ознак: функціональності, кількості поверхів, виду освітлення (природне або суміщене), температурного режиму (отапливаемое або не опалювальне), наявності транспортного устаткування (ліфтів), матеріалу, з якого воно побудовано, капітальності і терміну споруди.
3
Житлова будівля може бути віднесено до однієї з чотирьох груп: престижне, масове, п'ятиповерхівка («хрущовка») або елітне (люкс). До престижним відносяться житлові будинки сучасної споруди, що мають поліпшену планування, зведені за індивідуальними проектами. У цю ж категорію включаються і «сталінки» - п'ятиповерхівки з стелями вище 2,7 м, обладнані ліфтами.
4
До масових житловим будівлям відносяться блокові та панельні будинки підвищеної поверховості - від 12 до 22 поверхів. П'ятиповерхівки - «хрущовки», які будувалися як тимчасові, це житлові споруди, які не мають ліфтів і сміттєпроводів. Житлові будови категорії люкс мають багаторівневе розташування квартир, побудованих за індивідуальними проектами. Вони характеризуються великою житловою площею та оздобленням по найвищому класу.
5
Описуючи громадська будівля, використовуйте характеристики та відмінні ознаки, наприклад, його призначення. Така будівля може бути підприємством торгівлі або громадського харчування, адміністративним, культурно-просвітницьким, лікувально-оздоровчим або навчально-виховним закладом. До громадських відносяться і будівлі релігійного призначення.
6
Промислові споруди класифікують за функціональним призначенням, виду будівельного матеріалу, капітальності і терміну служби. За функціональним призначенням вони бувають виробничими, комунікаційними, транспортними, водоканалізаційних і призначеними для розміщення технічного обладнання.
7
За видами матеріалу, з якого споруджені стіни будівлі, воно може бути віднесено до земляного, дерев'яному, кам'яній, металевому, сама, залізобетонному і цегельному типу. Описуючи капітальність, використовуйте визначення: міцне, особливо міцне, вікової міцності. Градації по терміну служби наступні: 8-15, 20-30 і 40-75 років.