Як оформити красиво листівку. Як красиво оформити листівку всередині.

Виготовлення листівок для магазинів поставлено на потік. З безлічі представлених варіантів дуже важко вибрати що-небудь дійсно оригінальне і незвичайне. Але можна самостійно красиво оформити куплену листівку.
Вам знадобиться
  • - листівка;
  • - вітальний текст;
  • - глиттер, кольорові маркери;
  • - стрічка;
  • - банти;
  • - гофрована, кольорова, оксамитова папір;
  • - наклейки для листівок;
  • - клей;
  • - ножиці;
  • - додаткова фурнітура на ваш вибір.
Інструкція
1
Виберіть листівку, відповідну тематиці свята. Особливу увагу приділіть її вихідному зовнішнім виглядом. Пам'ятайте, що самостійно хочете прикрасити її. Найкраще, якщо на ній буде мінімум блискучих принтів, опуклих картинок і тексту. Вона повинна мати достатньо скромний вигляд. Дуже добре підходять листівки, виконані з щільного матового картону, прикрашені друкарською невеликої картинкою і без тексту всередині.
2
Продумайте поздоровлення, яке хочете помістити всередину листівки. Не обов'язково заливатися соловейком, але кілька теплих і щирих слів стануть найкрасивішим прикрасою. Продумайте, як розташувати текст. Для цього потренируйтесь на окремому аркуші паперу, вирізавши його за розміром листівки. Зупиніться на вподобаному варіанті. Якщо у вас не дуже хороший почерк, роздрукуйте привітання на принтері (використовуйте для цього кольоровий папір).
3
Візьміть невеликий відріз атласної стрічки. По довжині він повинен відповідати вертикальної стороні листівки по лицьовій і виворітній стороні. Прикрасьте її бісером, блискітками, бантиками, будь-якими іншими декоративними елементами. Закріпіть стрічку зсередини листівки клеєм або просто зшийте волосінню (утворюється коло) і надіньте на передню сторону. Варіанти розміщення різні, найкраще вона виглядатиме ближче до загину або з краю сторінки.
4
Підберіть відповідні для красивого оформлення вашої листівки наклейки. Вони продаються в канцелярських магазинах. Використовувати можна як спеціальні наклейки для листівок (вони відрізняються об'ємністю і маркуванням "HandmadeCard"), так і самі звичайні. Єдине правило: слідкуйте, щоб вони органічно вписувалися в основну кольорову гаму і тематику.
5
Покладіть перед собою чернетку листівки (на який приміряли текст). Виберіть з набору наклейки. Приблизно, за допомогою олівця, прикиньте їх розташування. Кілька наклейок помістіть всередину, а деякими прикрасьте лицьову сторону листівки. Перенесіть елементи оформлення на справжню листівку.
Корисна порада
Щоб красиво оформити листівку, використовуйте фотографії іменинника або його улюблених речей. Замініть деякі слова в привітанні на зображення, вирізані з журналів.