Як вивести моль. Як вивести круп'яну моль.

Моль поїдає одяг і псує продукти. Намагайтеся приймати попереджувальні заходи, щоб не викидати їстівні припаси на смітник і не горювати над зіпсованою шубою або коханої вовняний кофтиною.
Вам знадобиться
  • - банки з щільними кришками
  • - щільні пакети
  • - сушені апельсинові кірки
  • - столовий оцет
  • - покупні антімольним спреї і пластинки
  • - старі газети
  • - масло лаванди або ялиці
  • - саше з лавандою
  • - свіже листя герані
Інструкція
1
Личинки молі заводяться в крупах, борошні, сухофруктах, сушених грибах. Все їстівні припаси, в яких заводиться моль, зберігайте в герметичній упаковці. Це можуть бути скляні банки з притертими кришками або щільно зав'язані п/е пакети.
2
Проведіть обстеження кухонних шаф. Вийміть все із шухляд. Проінспектуйте розпочаті пакети з крупами. Якщо десь побачите моль, то продукти необхідно або викинути, або просушити 15 хвилин в духовій шафі. Можна покласти пакети з припасами в морозилку на ніч, щоб личинки вимерзли.
3
Порожній кухонну шафу промийте розчином столового оцту, намагайтеся ретельно промазати складом всі кути і щілини. Повністю просушіть шафа, щоб у ньому не залишилося вологи. Розкладіть на полицях висушені апельсинові кірки.
4
Платтяна моль розлучається в шафах, в килимах, у корінцях книг. Вона харчується частинками бруду, які застряють у волокнах тканини або паперу. Моль не любить запах типографської фарби. Взуття, яку прибираєте на зберігання в шафу, набивайте зім'ятої газетним папером.
5
Періть і чистите одяг перед тим, як прибрати її в шафу. Зимові речі упаковуйте в щільні пакети, не забувайте вкласти в них препарат від молі.Разложіте на полицях шафи саше з лавандою або мило із ароматом суниці. Періодично підкладайте свіже листя герані в одяг, а старі висохлі викидайте.
6
Просочіть маслом лаванди або ялиці ганчірочку і покладіть її в шкаф.Оприскайте шафа і речі антімольним спреем.Все шафи необхідно провітрювати, а речі виносити на просушку на яскраве сонце.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WfTq8JXyZl0
Зверніть увагу
Зернові продукти відразу після покупки потримайте в мікрохвильовій печі в цілях профілактики.
Корисна порада
Покладіть подовжувач в шафу, застроміть в нього електрофумігатори з пластинками від молі і залиште на ніч в шафі, дверцята шафи прикрийте. Личинки молі повинні загинути.