Як оригінально подарувати подарунок на Новий рік.

Оригінальні подарунки користуються попитом. Їх купують в магазинах, роблять своїми руками або замовляють. Однак важливий не тільки сам презент, але і його вручення. Навіть саму звичайну річ можна подарувати так, щоб вона запам'яталася на все життя.
Інструкція
1
Вручите подарунки на Новий рік за допомогою гри. Коли 31 грудня вся сім'я, всі гості будуть в зборі, можна влаштувати занятное вручення подарунків. Наприклад, використовуйте для цього гру «12 записок». Вона буде цікава як дітям, так і дорослим. Заздалегідь зробіть схованку і сховайте в ньому всі подарунки. Підготуйте 12 невеликих папірців, на кожній напишіть шлях до цього тайника. Тобто на 1-й напишіть, де лежить 2-я записка, на ній розміщення 3-й записки і т.д., а на 12-й записці - місце схованки. 1-ю записку ви віддасте гравцям. Ховайте записки так, щоб їх було важко знайти. Записки можна покласти в якусь книгу, в дверний косяк, ялинкову іграшку, кишеню верхнього одягу і т.п.
2
Пограйте в піратів. Інший спосіб оригінально вручити подарунок - представити себе піратами, шукаючими скарб. Для більшого ефекту можна попросити своїх гостей одягнутися на новорічний вечір піратами. Необов'язково шити костюми, досить надягти тільняшку і зробити чорну пов'язку на око дорослим і дітям. Так само, як в попередній грі, приготуйте схованку і намалюйте схематичну карту, на якій вказано шлях до нього. Карту розділіть на кілька частин, які гравцям доведеться зібрати воєдино. Наберіть води в ванну і киньте в неї закриту пляшку з 1-ой частиною карти. У ній вкажіть шлях до наступного уривку. Карту попередньо загорніть в пакетик, щоб випадково не промокла в воді. А краще для підстраховки зробіть 2-й примірник карти і зберігайте у себе.
3
Фокуси. Одягніться в фокусника з довгим плащем і яким-небудь ящиком, де будуть міститися подарунки на Новий рік. Вимовте мова, жестикулюйте, придумайте чарівні слова і пр., Щоб створити атмосферу чудес. Запрошуйте до себе дорослих і дітей по одному і просите «поворожити» над ящиком, щоб з'явився в ньому подарунок. Кожен повинен заспівати пісню, станцювати, розповісти віршик, тобто «Заробити» свій подарунок, як у Діда Мороза. Таким чином, ви зможете подарувати подарунки всім гостям.