Як не втратити сережку.

Втрачена сережка може стати дуже неприємним сюрпризом. Щоб цього не сталося, носіть прикраса акуратніше, перевіряйте замки сережок і подбайте про те, щоб збільшити їх надійність.
Інструкція
1
При покупці сережок зверніть увагу не тільки на їх дизайн, а й на те, яким замком оснащена та чи інша модель. Найбільш надійним вважається англійський замок. Він добре фіксує прикраса у мочці і не схильний мимовільного розстібання. Англійська замок повинен закріплюватися досить туго, при цьому не дряпати шкіру і не здавлювати мочку.
2
Будьте обережні з сережками, підвішеними на простий дужці без фіксатора. Вони чіпляються за волосся і можуть легко і непомітно випасти з вух. Щоб зафіксувати її більш надійно, надівши сережки, прикріпіть на дужки силіконові заглушки, з якими прикраса продавалося в магазині. Їх можна замінити маленькими шматочками, вирізаними з гумки.
3
Більш надійні петлі, оснащені кріпленням. Єдиний мінус подібної моделі - їх досить важко застебнути у вусі, до того ж простий замок може легко розстібнутися. Надівши таку сережку, обов'язково перевірте, зачепився Чи кінчик петлі за трикутне кріплення, інакше ви можете не помітити, як сережка вислизне з мочки.
4
Легко втратити і сережки-пусети, забезпечені стерженьком, на який надівається металевий знімний фіксатор. Особливість цієї моделі в тому, що частіше втрачається НЕ сережка, а сам замок. Купуючи пусети, перевірте, наскільки легко надівається фіксатор. Якщо він вільно ковзає по стрижні, пошукайте іншу пару. Гвоздики повинні міцно фіксуватися у вухах.
5
Не надто вдалий замок можна вдосконалити. Наприклад, ви можете купити або замовити більш надійні фіксатори для Пусети. Просту петлю можна доповнити противагою, щоб сережка не перевертається або прикріпити застібку для більш надійного закріплення. Щоб робота була зроблена якісно, зверніться до хорошого ювеліра.
6
Щоб уберегти сережки від втрати, обов'язково знімайте їх перед тим, як купатися в морі, річці або басейні, не приймайте до них душ або ванну. І, звичайно ж, не забудьте вийняти сережки, вирушаючи в сауну або лазню. Зробіть це завчасно. Якщо довелося зняти прикраси поза домом, акуратно приберіть їх в гаманець або косметичку. Чи не кладіть їх в кишеню - легкі сережки обов'язково випадуть.
7
Виробіть корисну звичку - час від часу перевіряти наявність сережок у вухах. Якщо ви несподівано виявите пропажу, втрачене прикрасу можна буде знайти. Особливо уважні будьте з легкими моделями - вони залишають вухо абсолютно непомітно.
Світ настільки великий і різноманітний, що загубитися в ньому не так вже й складно. Але набагато гірша справа тоді, коли людина втрачає самого себе, своє «я», задається великою кількістю питань, на які не знає відповідей. Впоратися з такою ситуацією може той, хто активно візьметься за роботу над собою.
Інструкція
1
Будьте собою. Не старайтесь приміряти на себе різні ролі, адже життя всього одна, і місця для театральної гри в ній немає. Становлення особистості відбувається з віком, і це нормально, коли підлітки міряють образи один за іншим. Але доросла людина повинна точно знати своє місце в цьому житті.
2
Чи не підлаштовуватися під людей. Спілкування з друзями, колегами, романтичні і сімейні відносини - всі вони залишають свій слід, але не можна дозволяти їм міняти вас до невпізнання. Наприклад, якщо хтось вважає вас затиснутим, не обов'язково у відповідь танцювати на барній стійці в нічному клубі. Швидше за все, ви просто соромливі і ставитеся до интровертам, що зовсім не є поганою рисою характеру.
3
Займайтеся улюбленою справою. Для отримання себе необхідно знайти покликання, і тільки в ньому можливо не втратити свою особистість. Якщо на роботі ви просто виконуєте чужі накази, все робите «з-під палки» і підстроюєтеся під колег і боса, варто задуматися про зміну посади або професії.
4
Розставте пріоритети, не женіться за всім відразу. Розриваючись між роботою і сім'єю, ви можете забути про себе і згодом відчуєте розгубленість. Вирішіть, що для вас важливо в даний момент, і зосередьтеся на цьому.
5
Залишайтеся наодинці з собою. Людина, що бажає не втратити себе, часто намагається більше спілкуватися і не закриватися в собі. Але це не завжди правильний підхід. Самотність теж приносить свої плоди, адже людина має можливість обміркувати те, що відбувається навколо нього. У цей час він належить тільки собі, і це дає непогані результати. Така робота над собою повинна проходити щодня, і вона не має нічого спільного з доглядом за зовнішністю або кулінарією в порожній кухні. Навчіться просто деколи сидіти в тиші, гуляти на самоті по парках, спостерігати за містом з лавочки або з вікна.
6
Займайтеся самоосвітою. Постійне вдосконалення особистості не відбувається саме по собі, для цього вам доведеться докласти деяких зусиль. Не обов'язково вступати до університету або записуватися на курси. Завжди є можливість придбати книги або знайти корисну інформацію в інтернеті. Так ви будете почувати твердий грунт під ногами і не станете боятися зробити невірний крок убік.
Корисна порада
Зверніться до психолога. Якщо ваше життя повністю вийшла з-під контролю, і ви не знаєте, куди податися далі, не бійтеся записатися на прийом до психотерапевта. Він допоможе вам знайти потрібний напрямок і не загрузнути в безодні темних думок.