Як не можна ставити ліжко. де не можна ставити диван в кімнаті.

Розташування ліжка в кімнаті робить помітний вплив на сон і самопочуття її господаря в цілому. Причому пояснюється це як з раціональної точки зору, коли спати людині заважає, наприклад, протяг чи почуття незахищеності, так і з точки зору Фен-шуй, де особливе значення має вільна циркуляція потоків енергії. Тому, якщо сон не приносить вам повноцінного відпочинку, не поспішайте приймати сильнодіючі снодійні препарати. Можливо, вся справа в тому, що ваше ліжко стоїть не на своєму місці.
Інструкція
1
Ні в якому разі не ставте ліжко ізножьем до дверей. Вважається, що це погана прикмета, адже таким чином з кімнати, як правило, виносять покійників. Та й правила Фен-шуй говорять, що такий стан спального місця неприпустимо, адже вночі крізь відчинені двері до вас легко може проникнути погана енергія. Якщо ж поставити ліжко по-іншому немає можливості, зменшити негативний вплив ви можете, закриваючи двері спальні під час сну.
2
Не можна ставити ліжко узголів'ям до вікна. Спляча людина абсолютно беззахисний і сильно вразливий. Саме під час сну він як ніколи потребує підтримки. Згідно Фен-шую, вікно не може дати людині відчуття захищеності. Тому ліжко краще розташовувати узголів'ям до стіни.
3
Ставити ліжко близько до вікна, навіть якщо головах його буде розташовуватися біля стіни, також не рекомендується. І справа тут навіть не у Фен-Шуї. Холодне повітря, що виходить від вікна, може стати причиною застуди або більш серйозного захворювання.
4
Не розміщуйте ліжко під навісними шафами і великими люстрами. Ці предмети можуть викликати у вас невідчутне занепокоєння і здаватися для вас потенційною загрозою. Такі переживання можуть стати причиною безсоння, адже вони не дадуть вам розслабитися по-справжньому.
5
Не кращим місцем для розташування ліжка в кімнаті є і прохід між дверима і вікном. Згідно Фен-шую, тут постійно відбувається активний рух різноманітних енергій, що заважають спокійному сну.
6
Чи не ставте ліжко напроти дзеркала. Цей предмет здатний відображати будь-яку енергію і направляти її назад. А сон необхідний людині для того, щоб відпочити і звільнитися від непотрібної йому інформації, важких думок, негативних емоцій, проблем, переживань. Дзеркало, що знаходиться навпроти ліжка, буде відображати накопичену за день погану енергію і відправляти її назад до вас. У підсумку ви будете прокидатися втомленим і пригніченим.
7
Шкідливе випромінювання, що виходить від близько розташованого до ліжка телевізора, також негативно позначиться на вашому сні і загальному стані.