Як виростити зелений лук.

Приємно відщипувати перші стеблинки зеленого лука , вирощені на власному підвіконні або на дачній ділянці. Зелена цибуля багатий вітаміном С і цілим рядом мінералів. Вживання зелені в їжу ранньою весною допомагає організму боротися з простудними захворюваннями і підвищує імунітет, ослаблений за зиму.
Вам знадобиться
  • - цибуля-севок
  • - насіння цибулі
  • - садова земля
  • - парникова плівка
  • - ящик для квітів
  • - пластиковий лоток
  • - ріпчаста цибуля
Інструкція
1
Вигонка зеленого лука на подоконніке.Отберіте цибулини, у яких починають прокльовується зелені паростки. Насипте грунт в невеликий пластиковий лоток, можна наповнити землею низькі порожні горщики з-під квітів. Увіткніть цибулини в землю і поливайте, коли земля буде висихати. Зелень зрізайте по мірі необхідності. Після використання цибулини і землю викиньте.
2
Якщо у вас зібралося багато цибулин, готових до появи зелені, насипте садову землю в довгий і глибокий квітковий ящик. Зробіть в землі лунки і посадіть в них цибулини, присипте землею. Полийте відстояною водою. Поставте ящик на підвіконня або на балкон, притените його. Коли з'являться зелені стрілки, ящик повинен бути добре освітлений.
3
Вирощування зеленого лука на дачній участке.В весняно-літній період зелена цибуля росте у відкритому грунті. Восени підготуйте грядку в тому місці, де вона буде добре освітлена сонцем навесні, щоб грунт швидко прогрілася. Внесіть в грунт мінеральні добрива. Посадіть цибулю-сіянку днів за десять до настання заморозків. На початку березня приберіть з грядки залишки снігу та поливайте теплою водою. Прикрийте посадки плівкою. В квітні на вашому столі буде свіжий зелений лук.
4
В червні посадите батун прямо у відкритий грунт. Тоді все літо ви будете забезпечені зеленим луком.В кінці липня посадите насіння лука на грядках. Грядки повинні бути попередньо добре перекопані і удобрені. Насіння саджайте в пухкий грунт. До настання холодів з насіння з'являться кілька зелених стрілок. На зиму грядки утеплите сіном або торфом. Ранньою весною підгодуйте посадки і слідкуйте за прибиранням зелені, інакше цибуля швидко піде в стрілку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=rL-B0SZwoU4
Зверніть увагу
Перед посадкою в землю цибулеві репки обробіть в легкому розчині марганцівки.
Корисна порада
Якщо в ваших запасах знайшлася пара цибулин, готових дати зелені пір'я, то поставте їх скляні стопки так, щоб цибулини опинилися зверху стопки, а корінці були в воді. Розмістіть їх на підвіконні і знімайте урожай.