Як знайти будинки кільце.

Кільце може випадково злетіти з пальця або несподівано прірву зі свого звичного місця. Кращий спосіб знайти будинки кільце - забути про нього, через деякий час воно, швидше за все, буде виявлено. Але якщо знайти кільце потрібно терміново, не втрачайте ні хвилини.
Вам знадобиться
  • - прибирання;
  • - часта гребінець або щітка;
  • - металошукач.
Інструкція
1
Згадайте, де ви востаннє бачили кільце. Постарайтеся відновити в пам'яті маршрут своїх пересувань з моменту, коли кільце ще було на виду і до виявлення пропажі. Якщо кільце ви останній раз уже давно, просто продумайте найбільш ймовірні місця його знаходження.
2
Проведіть ретельне прибирання підозрілих місць. Ні в якому разі не користуйтеся пилососом - прочешіть всі килими і диванну оббивку частою гребінцем або жорсткою щіткою. Від місця втрати поступово розширюйте пошуки, не пропускаючи нічого, навіть якщо здається, що «тут-то його точно ні». Цілком можливо, саме там воно і виявиться.
3
Особливу увагу приділіть оббивці диванів, постільній білизні, пледи і т.д. Витрусіть все ковдри, дістаньте всі диванні подушки - дуже часто дрібні предмети западають між подушкою і підлокітником, або подушкою і спинкою. Крім того, загляньте всередину наволочок і підковдр.
4
Обов'язково подивіться під шафами, під диванами, під тумбочками та іншими меблями. Завдяки округлій формі кільце відмінно котиться, воно легко могло покотитись за кілька метрів від місця зникнення.
5
Купуйте або попросіть у друзів металошукач. Дуже зручний металошукач з можливістю перемикати фільтри. Наприклад, якщо вам треба знайти золоту каблучку - просто встановіть відповідний фільтр, і він буде шукати тільки вироби з цього металу.
6
Згадайте, чи не заходив до вас хтось із знайомих. Не виключайте навіть родичів - вони могли взяти його, покриття в руках, покрасуватися перед дзеркалом і забути зняти. Можливо, хтось просто переклав його на інше місце або випадково поклав у кишеню. Якщо це сталося не навмисно, кільце вам обов'язково повернуть. При цьому, чим швидше ви звернетеся до цієї людини, тим більше шансів на благополучний результат.
Корисна порада
В давнину втрата кільця вважалася поганою прикметою. Щоб знайти кільце, до ніжки столу прив'язували хустку або мотузку і примовляли: «Чорт, чорт, пограй, але кільце поверни». Кажуть, кільце відразу знаходилося.
Кільце - це не тільки улюблена прикраса багатьох жінок. У давнину воно було символом приналежності до чого-небудь, статусу людини в суспільстві. Стародавні вірили, що кільця мають здатність накопичувати енергетику людини і їх часто передавали з покоління в покоління як сімейну реліквію, таівшую в собі величезну енергетичну силу.
Інструкція
1
На сьогоднішній день існує безліч видів кілець, вони розрізняються матеріалом, з якого виготовлені, значенням (наприклад, обручки) і складністю виконання. Отже, розглянемо види кілець за призначенням: Обручка або вінчальне кільце. Зазвичай вибирають скромне нешироке акуратне кільце без особливих прикрас, можна з невеликим каменем.
2
Кільце для заручин. Це кільце має означати чистоту і непорочність, тому вибирають витончене невелике колечко з акуратним каменем. На весіллі поверх нього одягається обручку.
3
Кільце для коктейлю і світських заходів. Таке кільце має привертати увагу і показувати статус власниці. Воно досить велике, з хитромудрою обробкою, великими каменями.
4
Кільце -печатка. Це великі персні з вибитим на них малюнком, часто були сімейною реліквією. Зараз вони втратили своє головне призначення - показувати приналежність людини до знатного роду і одягаються лише для краси.
5
гороскопічним або астрономічне кільце. Зроблені з декількох обручів, з'єднаних у вигляді орбіти. Символізують певний знак гороскопу, до якого належить його власник.
6
Кільця бувають як простими, з невеликим невигадливою малюнком, зі скромним каменем, так і складними, являющими собою цілі твори ювелірного мистецтва. Виготовляються з різних матеріалів: золото, срібло, платина, мідь і навіть кістку.
7
Слід пам'ятати, що не кожне кільце буде виграшно виглядатиме на будь руці. Власницям похилих і коротких пальців слід уникати кілець масивних, зайво опуклих і округлих, краще зупинити свій вибір на витонченому маленькому колечку, можна витягнутої форми або з асиметричним малюнком. Якщо ваші руки не відрізняються жіночністю, кисті квадратні, а суглоби пальців великі, то слід зупинити свій вибір на масивних і яскравих кільцях. Така прикраса відверне на себе всю увагу.
8
Правильно підібране кільце додасть його власниці ще більше жіночності та шарму, а також стане улюбленим прикрасою в її колекції.