Як назвати британського кошеня -девочка.

Британські коти - великі тварини з потужним кістяком і масивної мордою. Однак всіма цими достоїнствами більшою мірою мають самці. Кішечки-британки - набагато більш витончені створення. Цю особливість варто врахувати при виборі імені для кошеняти-дівчинки, яку ви принесли в свій будинок.
Інструкція
1
Якщо ви купуєте породистого кошеняти, заздалегідь уточніть у заводчика, на яку букву алфавіту має починатися ім'я вашої вихованки. У вас буде час на підбір підходящої клички. Коли фантазія виснажиться, відкрийте словник чи енциклопедію - цілком можливо, що там знайдеться потрібне звучне слово. Врахуйте, що крім імені ваша породиста кішка отримає і «прізвище», що позначає розплідник, звідки вона була взята.
2
Подивіться на кошеня. Іноді зовнішній вигляд малюка підкаже, як його можна назвати. В імені можна відобразити кумедні звички або особливість зовнішності вихованця. Популярний прийом - кличка, натякає на окрас звірка. Кремову британку назвіть Блонді, білу - Білосніжкою, сріблясто-сірою підійде ім'я Сільві або Грей.
3
Візьміть приклад з зірок Голлівуду - Увічніть в імені улюблениці день, коли вона увійшла у ваше життя, або дату її народження. Червневу кішечку можна назвати Юній або Джун, грудневу - Крістмас, ту, яка народилася навесні - Мартою або Майєю.
4
Непогана ідея - дати своїй улюблениці ім'я на честь відомої особистості - за кордоном такий прийом дуже популярний. Красуні-британці підійде кличка Мерилін, Клеопатра, леді Ді.
5
фелинологами вважають, що кішки небайдужі до шиплячим, м'яким згодним і повторюваним складах. Імена на кшталт Фіфі, Сесіль, Ліліт або Марі повинні припасти вашої улюблениці за смаком.
6
Британської кішці дуже йдуть англійські імена. Вибирайте короткі і звучні слова з одного або двох складів - кішці буде легше їх запам'ятати. Серед англійських і американських власників кішок популярні клички Челсі, Енні, Дасті, Софі, Флаффі, Кеті, Принцес, Квинни. Приміряйте одне з них до своєї улюблениці - можливо, воно їй сподобається.
7
Не вибирайте ім'я, що збігається за звучанням з кличкою іншої тварини, що живе в будинку або з ім'ям одного з домочадців. Наприклад, якщо вашого сина звуть Василь, не називайте кішку Васса - тварина буде постійно помилятися і зрештою просто перестане реагувати на поклик.