Як виростити диню.

Диня - прекрасний, ароматний дар природи. Чи можна виростити диню самостійно? Зрозуміло, що великі південні дині в нашій смузі не ростуть. Однак існує безліч інших сортів дині, які можна виростити у нас.
Вам знадобиться
  • Насіння дині, добриво, лоточки, склад для проростання насіння, парник, плівка, платтяні сітки, дріт.
Інструкція
1
Купіть в магазині насіння. Не купуйте насіння випадкових фірм. Краще брати їх у відомих і перевірених постачальників.
2
Посійте насіння на розсаду. Висівати їх потрібно на початку березня. Перед посівом обробіть насіння спеціальним складом для швидкого проростання. Сійте насіння в маленькі лоточки.
3
Пересадите розсаду при появі перших постійних листочків. Пересаджуйте рослина у великі ємності. Присипте паростки землею. Насипайте землю акуратно, до рівня перших листочків. Через тиждень обприскати саджанці мікробіологічними добривом. Воно допоможе вбити паразитів та зміцнить розсаду.
4
На сонячному ділянці розбийте парник. Висаджувати диню рекомендують в середині червня. При необхідності накрийте рослина плівкою.
5
Зніміть плівку (через два тижні), підв'яжіть підрослу диню . Сформуйте її стебло. Коли стебло перекинеться на верхній ярус дроту, Прищепа динячі пагони. Слабкі пагони слід видалити.
6
Покладіть в платтяні сітки що з'явилися зав'язі плоду. Прив'яжіть сітки до верху парника. Поставте що-небудь під нижні зав'язі дині. Це допоможе зберегти їх чистими і запобіжить передчасне гниття.
7
Рясно поливайте бадилля після появи на ній перших трьох зав'язей. Підгодовуйте гноївкою або розчином компоста.Сократіте полив, чи не підгодовуйте дині в період їх дозрівання. Дозрівання відбувається з середини липня по серпень. Зніміть плоди з батоги, коли вони почнуть жовтіти.
8
Зберіть недостиглі зелені дині. Накрийте їх тканиною. Вони дозріють дома.Вирастіть дині легко і просто. Солодке насолоду буде вам нагородою!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kRNXwuu0sSQ