Як відмовитися від газу. газ 3110 відмовляється їздити на бензині.

Газобалонне обладнання (ГБО) встановлюється на всі види автомобілів, як на карбюраторні, так і на інжекторні. Існує безліч точок зору про плюси і недоліки ГБО.
Вам знадобиться
  • - гайковий ключ
Інструкція
1
Найчастіше газове обладнання на автомобілі ставлять через різницю в ціні на газ і бензин. Також позитивним моментом є те, що при роботі на газі не буває детонації, менше утворюється нагару, і масло не вимагає такої частої заміни, як при роботі на бензині.
2
Крім перерахованих вище плюсів, ГБО має ряд недоліків: вага автомобіля збільшується на 20-40 кг, постійно доводиться зливати з редуктора конденсат, газовий балон розташовується в багажнику і займає багато місця, у сильні морози двигун неможливо завести, а повітряний фільтр необхідно міняти в 3 рази частіше.
3
Тому, якщо ви з якихось причин вирішили відмовитися від газового обладнання, то можете просто відкрутити балон, розташований в багажнику вашого авто, і продовжувати їздити на бензині.
4
Перш ніж зняти ГБО, добре зважте всі «за» і «проти». Пошукайте інформацію в спеціальній літературі про газове обладнання. Якщо ви все ж вирішили остаточно позбутися ГБО, дотримуйтесь наступних інструкцій:
5
Перед зняттям газової системи переконайтеся, що всі крани на балоні закриті.
6
Акуратно відкрутите трубки і видаліть в наступній послідовності деталі: газовий клапан, редуктор, балон, заправний пристрій. Весь демонтаж справляєте на свіжому повітрі, тому газ може залишитися в трубках, і при їх усунення буде виходити назовні.
7
Демонтуйте бензиновий клапан і відновите бензопровід.
8
З карбюратора видаліть розпилювач і встановіть замість нього нову теплоізоляційну прокладку.
9
На впускному колекторі зніміть шланг і штуцер, а на отвір в колекторі поставте заглушку.
10
На останньому етапі усуньте проводку до клапанів і перемикач виду палива.
Зверніть увагу
Якщо на газовому обладнанні пошкоджений трубопровід, на балоні автоматично спрацьовує клапан.
Ви відчуваєте в кухні запах газу, яким може отруїтися вся ваша сім'я? В даному випадку потрібно добре перевірити приміщення, але щоб позбутися запаху газу, цього недостатньо. Вам необхідно перевірити всі газові прилади, в тому числі плиту, на предмет їх справності.
Інструкція
1
Якщо ви відчуваєте в квартирі запах одоранту, який додається в чадний газ, спочатку якнайшвидше провітріть ваше приміщення, відкривши навстіж всі вікна в квартирі. Але таких дій недостатньо, ви повинні зрозуміти причину його появи. По-перше, відразу ж перевірте на предмет справності всі встановлені у квартирі газові прилади, особливо плиту, газову колонку при наявності водогрійного приладу даного типу, а в приміщеннях з автономним опаленням - і нагрівальний котел. Включаючи і вимикаючи за черговістю кожен газовий прилад, ви швидко зрозумієте, звідки відбувається витік газу.
2
Перевірити, чи справна плита, ви можете одним з двох нескладних методів. Змочіть звичайним мильним розчином стики газових труб і гнучких шлангів, а також заглушки і крани, і подивіться, чи не видно бульбашок. У місцях, де під мильним розчином бульбашки повітря виходять на поверхню, і відбувається витік газу. Газову колонку і котел перевіряйте іншим методом, але пам'ятайте про необхідність дотримання необхідних правил безпеки. Після ретельного провітрювання приміщення включіть газ в таких приладах і акуратно піднесіть до пальника запалений сірник, а потім подивіться, чи не виривається чи з системи факел палаючого газу.
3
Щоб позбутися запаху газу в квартирі, необхідний терміновий ремонт несправного газового обладнання. Якщо труїть всього лише гнучкий шлаг, що з'єднує кухонну плиту зі стаціонарною газовою трубою, поміняйте його самостійно, лише купивши в спеціалізованому магазині аналогічний шланг. Перекривши вентиль, замініть пошкоджену шланг на новий, а потім повторно перевірте його за допомогою мильної піни, добре змащуючи нею тільки стики. Якщо трава не шланг, а сама плита в силу виникнення на ній мікротріщин, краще і безпечніше буде всього придбати нову сучасну газову плиту, ніж ремонтувати вийшов з ладу побутовий прилад.
4
У випадку, коли трава не труба, а газова колонка або котел опалення, самостійно позбавитися від запаху чадного газу, усунувши при цьому причину його появи, ви не зможете. Обов'язково зателефонуйте в аварійну службу і викличте майстра або зверніться в компанію, де ви свого часу купували дане газове обладнання. Як правило, такі компанії здійснюють не тільки продажі водогрійного та опалювального обладнання, але і виробляють його надійне сервісне обслуговування.