Як в Opera заборонити сайт. Як заборонити відкривати сторінку опера.

Заборона на відвідування певних веб-вузлів - вбудована функція багатьох браузерів. Рішення такого завдання в додатку Opera не передбачає залучення додаткового програмного забезпечення і здійснюється засобами самої програми або штатними інструментами операційної системи Windows.
Інструкція
1
Викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Запустіть браузер Opera і відкрийте потрібну інтернет-сторінку. Розкрийте меню «Інструменти» верхньої сервісної панелі вікна програми і вкажіть пункт «Настройки». Альтернативним способом виклику того ж меню може служити одночасне натискання функціональних клавіш Ctrl і F12.
2
Перейдіть на вкладку «Розширені» в діалоговому вікні та розкрийте посилання «Вміст» в лівій панелі. Розгорніть вузол «Заблокований вміст» і надрукуйте адресу підлягає забороні сайту у відповідному рядку нового діалогового вікна. Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK.
3
Зверніть увагу на можливість заборони відображення частини веб-ресурсу, що надається браузером Opera. Для цього викличте контекстне меню вибраного об'єкту сторінки кліком правої кнопки миші і вкажіть команду «Блокувати вміст». Дочекайтесь появи червоної лінії з ім'ям «Блоковано» на потрібному елементі веб-вузла і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку «Готово».
4
Поверніться до головного меню «Пуск», щоб заборонити відвідування обраної інтернет-сторінки засобами ОС WIndows, і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте% systemroot% \ system32 \ drivers \ etc в рядку «Відкрити» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку OK. Знайдіть файл з ім'ям hosts і відкрийте його в стандартному додатку текстового редактора («Блокнот»).
5
Додайте в останній рядок відкритого файлу hosts адресу сайту, що підлягає забороні і скористайтеся знаком пробілу. У наступному рядку надрукуйте IP-адресу того ж веб-вузла і збережіть зроблені зміни. Дана дія приведе до блокування зазначеного інтернет-ресурсу.