Як фарбувати шпалери під фарбування. Шпалери під фарбування ніж фарбувати.

На перший погляд, придбання шпалер під фарбування економічно невигідно: платиш гроші спочатку за шпалери, потім за фарбу, та й роботи в два рази більше. Але зате і перефарбовувати шпалери після цього можна неодноразово, змінюючи колірне рішення інтер'єру хоч щороку. Але як правильно фарбувати шпалери під фарбування?
Вам знадобиться
  • Фарба (водоемульсійна, латексна або акрилова)
  • Поролоновий валик
  • Кисть
Інструкція
1
Перше, на що треба звернути увагу - це вибір фарби. Флізелінові або паперові шпалери, як правило, фарбують водоемульсійною фарбою; склошпалери - латексної або акрилової. Фахівці рекомендують у таких випадках набувати латексну дисперсионную фарбу - вона найбільш екологічна і тому найкраще підходить для оздоблювальних робіт в житлових приміщеннях.
2
Поверхня, на яку наноситься фарба, повинна бути чистою і сухою. Тому якщо ви фарбуєте шпалери вперше, не поспішайте хапатися за кисть відразу після наклейки шпалер, дайте їм спочатку як слід висохнути. Найкраще приступати до фарбування на наступний день. Якщо шпалери вже були пофарбовані, то перед тим, як оновити колір, почистіть їх жорсткою щіткою, прибравши забруднення і нерівності старої фарби. Крім того, бажано підклеїти все відійшли шматки шпалер (це можна зробити за допомогою клею ПВА або спеціального клею для стиків шпалер) і пройтися шпаклівкою по тріщинах або нерівностях.
3
Фарбувати шпалери під фарбування треба поролоновим валиком (у важкодоступних місцях і в кутах можна скористатися пензлем). Намагайтеся наносити фарбу рівномірно. Якщо в процесі фарбування шпалер на них утворився міхур - акуратно розріжте його, розгладьте поверхню і прокрасьте цей фрагмент стіни ще раз.
4
Як правило, шпалери під фарбування випускаються білого або трохи сіруватого кольору - це дозволяє фарбувати їх в будь-які кольори веселки.
Корисна порада
Шпалери зі скловолокна часто бувають рельєфними. Це дозволяє при першому фарбуванні отримати красиві фактурні візерунки, оскільки частина поверхні залишається світлою, непрофарбовані.