Як в Фотошопі зробити гарні очі. Як зробити в фотошопі красиві білі очі.

Найпоширеніші способи обробки області очей на знімку полягають в осветлении і застосуванні інструментів ретушування. Для додання очам додаткової виразності можна створити імітацію макіяжу засобами редактора Photoshop.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop;
  • - фотографія.
Інструкція
1
Поєднанням Ctrl + O завантажте в Photoshop знімок, призначений для обробки, і збільште масштаб перегляду області очей, перемістивши вправо регулятор в нижній панелі палітри Navigator («Навігатор»).
2
Якщо на тлі білків виділяються кровоносні судини, замаскуйте їх за допомогою інструментів ретуші. Clone Stamp («Інструмент клонування») прекрасно підійде для виконання цього завдання. Застосувавши комбінацію Shift + Ctrl + N, вставте поверх фото шар, на якому будуть лежати коригувальні фрагменти.
3
Включивши в настройках Clone Stamp опцію Sample all layers («Зразок всіх верств»), клікніть інструментом по світлої частини білка при затиснутою клавіші Alt. Клацнувши по фрагменту картинки, який треба замаскувати, вставте на створений шар скопійовані пікселі.
4
Освітлити відретушувати зображення. Для цього створіть комбінацією Alt + Ctrl + Shift + E шар з усіма видимими деталями зміненої фотографії і накладіть його на інші верстви в режимі Screen («Освітлення»). В результаті освітленим виявиться весь знімок.
5
Щоб обмежити область дії цього ефекту, додайте маску, яка приховає вміст верхнього шару, опцією Hide All («Приховати все») групи Layer Mask («Маска шару») меню Layer («Шар»). За допомогою інструменту Brush («Кисть») окрасьте білим кольором фрагменти маски в областях, які повинні залишатися освітленим.
6
Аналогічним способом можна збільшити яскравість райдужної оболонки ока. Для отримання такого ефекту створіть ще один комбінований шар і змініть режим його накладення на Overlay («Перекриття»). Скориставшись маскою шару, залиште видимою тільки райдужну оболонку.
7
Можете підфарбувати вії на знімку. Для цього включіть інструмент Freeform Pen («Перо довільної форми») в режимі Paths («Контури») і продублюйте вії вигнутими лініями. Налаштуйте кисть, за допомогою якої будете робити обведення. Для цього встановіть діаметр інструмента в межах від одного до трьох пікселів і зробіть основним колір, в який і будуть пофарбовані вії. Вставте в документ окремий шар для обведення.
8
Клацніть по створеному контуру в палітрі Paths і виберіть з меню, пункт Stroke Path («Обвести контур»). Переконайтеся, що в діалоговому вікні опції активний інструмент Brush. Поставивши галочку в чекбоксі Simulate pressure («Імітація натиску"), ви загострите кінці вій.
9
Застосувавши комбінацію Ctrl + Shift + S, збережіть фото з усіма елементами корекції в файл psd. Для зручного перегляду виберіть формат jpg.