Як визначити рибу.

Той хто купує рибу в магазині, зазвичай не задає питання, що ж це за вид. Товарознавці вже все визначили, і потрібна інформація знаходиться на ціннику. Інша річ - ринок. Рибалки часто продають те, що вони самі і виловили. Перш ніж купувати у них рибу, постарайтеся визначити, що ж саме ви збираєтеся взяти, бо саме від виду риби залежить спосіб приготування.
Інструкція
1
Огляньте рот риби. Відзначте, чи є там присоска. Така форма рота буває тільки у представників сімейства міногових. У інших риб НЕ присоска, а щелепа.
2
Огляньте шкіру риби і порахуйте спинні плавники. Якщо у вподобаного вам примірника п'ять рядів кісткових жучок, то він відноситься до осетровим. Розрізнити різних риб цього сімейства можна за кількома ознаками. Це форма рила, кількість вусиків, співвідношення довжини і висоти. Відмітною ознакою може бути наявність або відсутність зірчастих пластинок, які є у севрюги, але відсутні у інших осетрових. У балтійського осетра є ромбовидні пластинки.
3
Огляньте форму тіла. Вона може бути плоска, стріловидна, веретеноподібна, стиснута з боків, змієподібна. Змієподібну форму мають вугрові риби.
4
У риби з плоским тілом огляньте очі. Якщо вони розташовані несиметрично, то це риба із сімейства камбалових. Від забарвлення залежить вид риби. Важливі також наявність або відсутність шипів, розташування спинного плавника і бічної лінії.
5
Порахуйте плавники. Подивіться, як вони розташовані. Оцініть їх форму і розмір. Відзначте, чи є у риби жировий плавець і жирове повіку. Порахуйте кількість вусиків у рота. Жировий плавець є характерною особливістю лососевих, харіусових і корюшкових риб.
6
Зверніть увагу на форму і розмір луски. Порахуйте кількість променів в спинному плавці. Зверніть увагу на будову щелепи. Важливо також кількість променів в анальному плавці. Порахуйте поперечні ряди лусочок.
7
Характерною особливістю тріскових і скумбрієвих є кількість спинних плавників. У тріски їх 3, а у скумбрії зазвичай більше. Різні види тріскових риб мають різну кількість вусиків, у них відрізняються форма голови і щелеп. Важливою ознакою виявляється і колір бічної лінії.
8
Якщо у риби всього 2 спинних плавця, подивіться, чи є у неї бічна лінія. Вона відсутня у кефалевих.
9
У двухплавніковой риби з бічною лінією огляньте перший від голови спинний плавник. У окуневих він буде твердим. Бичкові риби мають м'який і гнучкий перший спинний плавник. Для того щоб визначити вид, подивіться забарвлення, форму щелепи, особливості голови.
10
Риби з одним спинним плавцем можуть мати або не мати бічну лінію. Якщо її немає, риба відноситься до оселедцевих. Подивіться на форму черевця і на будову спинного плавника.
11
Риби з одним спинним плавцем і бічною лінією можуть відноситися до коропових або щукові. У другого сімейства є одна дуже характерна риса - зуби. Тому в першу чергу огляньте щелепу. Для визначення конкретного виду подивіться на форму луски, забарвлення, розмір голови.
12
Запам'ятайте або запишіть ознаки, які ви визначили. Знайдіть в определителе, посилання на який вказана нижче, потрібне сімейство і за більш дрібним ознаками встановіть вид риби.