Як обчислити невидимку. Як розпізнати неведимку вмайле.

Це раніше люди-невидимки були тільки в казках і науково-фантастичних фільмах. В казках досить було зняти з невидимки плащ або чарівну шапку, в фільмах - облити чимось. Сьогодні невидимки проникають в наш світ за допомогою інтернету.
Інструкція
1
Якщо ви зареєстровані хоч в одній соціальній мережі, то напевно бачили на своїй сторінці маленьку такий напис-кнопочку "Включити невидимку ". Натискаєте ви її, а вам за абсолютно несерйозні гроші, близько ста рублів, пропонують таку послугу: протягом місяця ви можете анонімно заходити на сторінки інших користувачів. Та ви напевно зустрічали цих невидимок на своїй сторінці. Заходить така невидимка, дивиться, вивчає, а ви нічого зробити з цим не можете. Більшість користувачів соціальних мереж вкрай цим незадоволені, однак власникам мереж ситуація вигідна - додатковий заробіток.
2
Раніше можна було вирахувати " невидимку ", подивившись HTML-код, була така "дірка" в "Одноклассниках", "Моєму світі", "ВКонтакте". Тепер цю можливість закрили, та й пересічному відвідувачу соціальних мереж це мало допомагало. Залишаються способи скоріше психологічні.
3
Якщо у вас гарна пам'ять, і ви пам'ятаєте своїх гостей за останні два-три дні, то можна спробувати наступний спосіб. Уважно перегляньте список гостей. Справа в тому, що якщо до вас вчора "заходив" однокласник Вася Іванов під своїм акаунтом, а сьогодні він же від імені "невидимки" написав вам гидоту або визнання в любові, то колишній його портретик зі списку гостей зникне.
4
Складніше, якщо "невидимка" раніше до вас не заходив. Якщо він вас не дратує, а лише зрідка навідується, то можна і не звертати уваги. Якщо затіяв з вами переписку і не відстає, можна спробувати здогадатися, хто з ваших реальних друзів може це робити. Ну а якщо зовсім вже заважає жити, спробуйте звернутися до модераторів, обґрунтуйте свої претензії, і вам точно допоможуть. Ні, імені невидимки ви так і не дізнаєтеся, а ось на сторіночку до вас він не потрапить.