Як зробити так, щоб ip не змінювався. Як зробити так щоб ip адресу ніхто не дізнався.

Коли ви запускаєте браузер і заходите на який-небудь сайт, вашому комп'ютеру тут же присвоюють певний номер, і тепер зв'язок з іншими комп'ютерами (спілкування в ICQ, скачування файлів, серфінг по інтернет-сторінкам,) відбувається строго по ньому .Цей особистий номер називається IP адрес.Прічем, при вході в інтернет різними шляхами з одного комп'ютера (за допомогою модему, локальної мережі або мобільного телефону) у вас будуть різні IP адреси.
Інструкція
1
Найчастіше провайдер привласнює користувачам динамічні IP адреса.Часто потрібен саме статичний IP (наприклад, для мережевих ігор, для доступу до свого комп'ютера ззовні, коли комп'ютер є сховищем бази даних, або при реєстрації на файервол корпоративного сайту, або якщо на комп'ютері знаходиться сайт).
2
Якщо немає можливості замовити статична адреса у провайдера, тоді на допомогу приходить використання no-ip, причому бесплатно.No-ip действувет таким чином: Програма, встановлена на комп'ютері, замінює динамічний ip постійним адресою (наприклад, таким: servermymy .no-ip.biz).
3
Зареєструйтеся на http://www.no-ip.com.
4
Якщо пише "невірний e-mail", реєструйтеся так, щоб поштовий ящик мав закінчення «com». (Наприклад @ hotmail.com.). Також з поштою від Gmail і Яндекса реєстрація проходить без проблем. Натисніть Create Account, дайте відповідь на питання і тисніть Accept, Create my account.
5
Далі зайдіть в свою поштову скриньку і підтвердіть реєстрацію на сайті http://www.no-ip.com.
6
Скачайте саму програму в розділі сайту Downloads. Виберіть свою операційну систему і скачайте програму.
7
Для Windows назва програми виглядає так: No-IP Windows Dynamic Update Client v3.0.4.
8
Зареєструйте статична адреса на сторінці Your NO-IP.
9
На сайті http://no-ip.com зайдіть, використовуючи свій логін і пароль, в Особистий кабінет, натисніть Hosts/Redirects.
10
Придумайте Hostname (у нас це буде servermymy).
11
Запустіть ту програму, яку встановили. При налаштуванні дотримуйтесь вказівок інструкції.