Як відновити гаджети. востановление гаджетів.

Гаджети в ОС Windows 7 можуть кріпитися в будь-якому місці робочого столу як стікери і допомагають з більшою користю використовувати його простір. Ці міні-додатки відображають одержувану з інтернету інформацію про новини, прогнози погоди, годинник і таймери, міні-ігри і т.д. Якщо який-небудь один або всі відразу гаджети перестали відображатися на робочому столі, скористайтеся передбаченими в операційній системі елементами управління, щоб виправити ситуацію.
Вам знадобиться
  • ОС Windows 7.
Інструкція
1
Якщо на робочому столі не стало одного або декількох гаджетів, спробуйте відновити їх повторним включенням. Для управління стандартним набором міні-додатків в Windows є окремий компонент, запустити який можна з «Панелі управління». Відкрийте головне меню ОС і виберіть у правій колонці пункт з назвою панелі, а у вікні, клікніть по напису «Оформлення та персоналізація». В наступній сторінці панелі клацніть по посиланню «Додавання гаджетів на робочий стіл» у розділі «Гаджети робочого столу».
2
У вікні з набором іконок гаджетів виберіть потрібне міні-додаток. Відновити його відображення на робочому столі можна або простим перетягуванням, або клікнувши іконку правою кнопкою і вибравши команду «Додати» в контекстному меню.
3
Список гаджетів може виявитися порожнім, якщо вони забиралися з робочого столу неправильним способом - пунктом «Видалити» в контекстному меню іконок міні-додатків. У цьому випадку доведеться відновлювати набір гаджетів. На щастя, зробити це дуже просто. В описаній в першому кроці сторінці «Панелі інструментів» поруч з посиланням «Додавання гаджетів на робочий стіл» є і «Відновлення гаджетів робочого столу, встановлених Windows» - виберіть її, і ОС знову заповнить список встановлених міні-додатків.
4
Якщо ж з робочого столу зникли всі гаджети, а не один або декілька, перевірте, чи не відключено чи їх відображення в настройках графічного інтерфейсу. Для цього відкрийте контекстне меню робочого столу - клікніть правою кнопкою миші по фонового зображення. Верхній пункт «Вид» в меню відкриває додатковий розділ, в якому є пункт «Показувати гаджети робочого столу». Перевірте наявність галочки перед цією строчкою, а якщо її немає, виберіть цей пункт.