Як на телефоні заблокувати абонента. чи можна заблокувати абонента Теле2.

Різні оператори мобільного зв'язку пропонують своїм абонентам можливість захистити себе від небажаних дзвінків за допомогою послуги «Чорний список». Для цього лише необхідно підключити її до свого тарифного плану.
Інструкція
1
Якщо ви є абонентом мобільного оператора «Мегафон», щоб підключити послугу «Чорний список», відправте порожнє sms на короткий номер 5130. Крім того, можна відправити USSD-запит: «* 130 #» і натиснути клавішу виклику. Підключення послуги є безкоштовним, абонентська плата становить один рубль на день.
2
Для додавання номера будь-якого абонента в «Чорний список» в мережі «Мегафон» відправте повідомлення наступного вигляду: «номер абонента в міжнародному форматі» на номер 5130. За допомогою USSD це виглядатиме так: «* 130 * номер абонента # ». Щоб видалити який-небудь номер з «Чорного списку», пошліть sms такого вигляду: «- номер абонента в міжнародному форматі» на номер 5130.
3
Щоб переглянути список номерів, що знаходяться у вашому «Чорному списку» в мережі «Мегафон», пошліть повідомлення з текстом «інф» на номер 5130. Для того щоб відключити дану послугу, пошліть sms «викл» на номер 5130. Також це можна зробити за допомогою наступного USSD-запиту: «* 130 * 4 #».
4
У випадку, якщо ви є абонентом стільникового мережі «Теле2», щоб додати номер абонента в «Чорний список», наберіть на вашому телефоні наступну комбінацію: «* 220 * 1 * номер абонента #». У «Теле2» номер абонента вказуйте, починаючи з цифри «8». Послуга підключиться автоматично, як тільки ви додасте чийсь номер в «Чорний список» вищевказаним способом. Якщо ж послуга відключиться, а в «Чорному списку» ще залишаться номера, щоб її підключити повторно, використовуйте команду: «* 220 * 1 #».
5
При необхідності видалити абонента з «Чорного списку» в мережі «Теле2», використовуйте наступну команду: «* 220 * 0 * номер абонента #». При бажанні ви можете переглянути ваш «Чорний список» абонентів, набравши «* 220 #». Підключення даної послуги в «Теле2» безкоштовно, абонентська плата за її використання складає 30 копійок на день.
6
Будучи абонентом стільникового мережі «Білайн», ви можете підключити послугу «Чорний список», набравши наступну команду: «* 110 * 771 * номер абонента в міжнародному форматі #». Підключення послуги варто 0 рублів, абонентська плата - 1 рубль на добу, додавання номера в чорний список -3 рубля. Щоб видалити номер з «Чорного списку» мережі «Білайн», наберіть: «* 110 * 772 * номер абонента в міжнародному форматі #».
7
Оператор мобільного зв'язку МТС поки ще не надає послуги «Чорний список». Тому пошукайте можливість блокувати дозвон з небажаних номерів в опціях свого телефону.