Як давати дитині яблуко.

Яблуко - вельми корисний фрукт. У ньому міститься багато поживних речовин, благотворно впливають на організм малюка і зміцнювальних його імунну систему. Тільки давати цей фрукт дитині потрібно правильно і в певному віці.
Інструкція
1
Яблуко є джерелом корисних мікроелементів: вітамінів В і С, фруктози, глюкози, ефірних масел, заліза, фосфору, кальцію і різних кислот. Даний фрукт покращує апетит і служить природним абсорбентом - очищає шлунок, як губка, вбираючи в себе шкідливі речовини. Тому яблука повинні обов'язково входити в меню малюка, тим більше що діткам такі ласощі зазвичай дуже подобається.
2
Вік, коли слід вводити в раціон яблуко, визначається індивідуальними особливостями травлення дитини. Але зазвичай можна це робити в 8-9 місяців. Якщо у нього часто болить животик або його здуває, відкладіть годівля яблуком на пізніший термін або давайте його не в свіжому, а в запеченому вигляді без всяких добавок у вигляді меду, кориці та інших подібних. У будь-якому випадку краще проконсультуватися з педіатром.
3
Почніть годівля з зелених яблук, так як від червоних може з'явитися алергія. Для цього соскребите з яблука чайної ложкою м'якоть і дайте спробувати малюкові пів чайної ложки. Природно фрукти краще вибирати ті, в безпеці яких ви більш-менш упевнені. Просочене нітратами яблуко може тільки нашкодити, та й смак у нього зовсім не той.
4
Слідкуйте за станом дитини. Якщо протягом дня у нього не з'явилося висипки і не болить живіт, можете повторити годівля на наступний день, поступово вводячи яблука в раціон крихітки. Через місяць можете збільшити кількість до 2 чайних ложок, але кожен день все ж давати його не варто.
5
Чергуйте в годуванні сирі і запечені фрукти. Щоб отримати запечене яблуко, помийте його і покладіть в духову шафу до тих пір, поки воно не стане зовсім м'яким. Давати його потрібно також без шкірки.
6
Після року, коли в малюка буде достатньо зубів, давайте йому яблуко маленькими шматочками, які зручно брати в рот. Тільки перед цим обов'язково почистіть фрукт і уважно стежте за тим, щоб дитина не подавився. Не давайте йому другий шматок, поки він повністю не прожував перший.