Як давати борсуковий жир дітям. барсучий жир для дітей.

Барсучий жир - це натуральний продукт, до складу якого входить велика кількість активних речовин, вітамінів, мікро- і макроелементів, ненасичених жирних кислот. Його здавна використовують для лікування дорослих і дітей.
Інструкція
1
Барсучий жир є потужним иммуностимулятором, який регулює кровообіг і прискорює обмін речовин, має бактерицидну дію і нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту. Застосовується він для лікування пневмонії, кашлю, бронхіту, туберкульозу, легких, астми, ран, опіків, гнійних процесів і т.д.
2
«Збагачений» барсучий жир, який продається в аптеках, дитині краще не давайте. Придбайте його у мисливців, витоплювати жир за перевіреними століттями технологіями в печі або на пару.
3
Не рекомендується давати цей продукт дітям молодше 3-х років. Для лікування кашлю та інших простудних захворювань проводите розтирання. Для цього на спину дитини нанесіть попередньо розтоплений на водяній бані барсучий жир і втирайте його легкими круговими рухами. Потім надіньте малюкові бавовняну майку і оберніть тіло вовняною хусткою. Через 2-3 години переодягніть дитину.
4
Проводите розтирання не тільки для лікування, але і для профілактики простудних захворювань. Якщо дитина замерз або промок під час прогулянки, натріть йому ноги Борсучим жиром і надіньте теплі шкарпетки.
5
Рідкий барсучий жир в желатинових капсулах не давайте дитині молодше 6 років. Обов'язково вивчайте інструкцію по застосуванню, в ній повинні бути вказані дозування препарату залежно від віку малюка.
6
Дітям старше 3-х років давайте барсучий жир 3 рази на день за 30-40 хвилин до прийому їжі в таких дозуваннях: від 3 до 4 років - по 1/3 чайної ложки, від 4 до 6 років - по 1/2 чайної ложки, від 7-10 років - по 1 чайній ложці. Курс лікування - не більше 10-14 днів.
7
Барсучий жир має неприємний смак. Щоб його «замаскувати», змішайте жир з медом, варенням або розведіть у теплому молоці.
8
Обов'язково дотримуйтесь правил зберігання цього лікарського продукту. Тримайте його лише в холодильнику.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=gWH48FOd6pE