Як безкоштовно розмістити сайт в інтернеті.

Особистий сайт, на відміну від корпоративного, раціональніше розміщувати на безкоштовному хостингу. Недоліком такого рішення є надання доменного рівня третього, а не другого рівня, а також наявність сторонньої реклами, що не приносить власнику сайту будь-якого доходу.
Інструкція
1
Оберіть безкоштовного хостинг-провайдера, наприклад, Google Sites, «Народ», Boom. Врахуйте, що практично всі такі служби не надають користувачам будь-якої системи управління вмістом (CMS - content management system). Винятків з цього правила мало, зокрема, Ucoz. Якщо ви бажаєте створити Wiki-сайт, скористайтеся послугами хостинг-провайдера Wikia або Wikidot. Якщо ви бажаєте розміщувати лише фотознімки або відеоролики, альтернативою звичайному сайту може стати канал на тому чи іншому фотохостингу (наприклад, Flickr, Picasaweb) або відеохостингу (зокрема, Youtube, RuTube, Bambuser).
2
Зареєструйтеся на обраній вами службі. Цей етап можна пропустити в тому випадку, якщо ви вже маєте електронну поштову скриньку на сервері, що належить власнику хостингу. Наприклад, якщо ви маєте такий ящик на сервері «Яндекс», значить, ви можете вже зараз починати створювати сайт, користуючись послугами безкоштовного хостингу «Народ». Якщо ж ви ще не зареєстровані на сервері, реєстрацію здійснюйте загальноприйнятим способом: перейдіть на сайт хостинг-провайдера, виберіть пункт «Реєстрація» або аналогічний, введіть бажане доменне ім'я третього рівня і перевірте його на доступність. Якщо є можливість вибору між кількома іменами другого рівня, вкажіть, яке з них використовувати. Введіть свою адресу електронної пошти, пароль (він повинен бути складним), підтвердження пароля, інші дані, а також розшифровку каптчі. Після реєстрації дочекайтеся надходження на вашу електронну адресу повідомлення з посиланням. Перейдіть по ній.
3
Знову перейдіть на головну сторінку сайту хостинг-провайдера, натисніть на посилання «Вхід», після чого введіть логін і пароль. Зайдіть в розділ під назвою «Майстерня» або аналогічним. Створіть новий HTML-файл і назвіть його index.html. Для роботи над цим файлом вам будуть потрібні базові навички створення сторінок на мові розмітки HTML. Редактор відкриється автоматично прямо в браузері. Додайте в цьому файлі коротку інформацію про сайт, а також посилання на інші сторінки, що входять до його складу. Потім створіть і ці сторінки, присвоївши їм відповідні імена.
4
Якщо ви бажаєте помістити на сайт зображення, натисніть кнопку «Обзор», після чого виберіть папку, а потім сам файл. Натисніть кнопку «Ок», а потім - «Прикріпити» або «Завантажити». Якщо зображення буде автоматично перейменовано, то при використанні тега
Інструкція
1
Найпростіше помістити свою рекламу в інтернеті на масових ресурсах (наприклад, живий журнал, вконтакте, однокласники і т.д.). Для публікації на оних достатньо лише мати акаунт в системі (реєстрація безкоштовна). Якщо ваша реклама має певне відношення до будь-якої тематики, то є можливість знайти групи/спільноти, присвячені цій темі. Знайти відгук саме в спільнотах/групах простіше, ніж просто розміщувати посилання на свою сторінку.
2
За допомогою будь-якої пошукової системи можна знайти безкоштовні дошки оголошень, орієнтовані на певну тематику. Після реєстрації можна розміщувати вільно практично будь-які оголошення (якщо вони не порушують правила сайту).
3
Разом з тим, за допомогою пошукових систем можна знайти інтернет спільноти або форуми, де в більшості своїй можна розмістити безкоштовно рекламу (але знову ж таки, якщо вона підходить тематично).
4
На великих сайтах, де практично немає реклами, з адміністрацією домовитися досить важко. Потрібно, щоб ваша продукція (або що-небудь інше) підходила сайту за змістом повністю. Тільки за такої умови є якась можливість, що ваша реклама буде розміщена на сайті безкоштовно. Зазвичай, щоб знайти контакти, потрібно натиснути на спеціальний розділ (наприклад: зв'язок, контакти, допомогу і т.д.). Після чого треба домовлятися. Є ймовірність, що адміністрація погодиться на ваші умови і опублікує рекламу безкоштовно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ECduXG_3US8