Як вибрати двері у ванну.

Специфіка такого приміщення, як ванна кімната, полягає в його підвищеної вологості. Це є основоположним фактором, що впливає на вибір дверей. Крім того, вона повинна вписуватися в загальний інтер'єр приміщення і одночасно відповідати дизайну ванної.
Інструкція
1
Якщо ви прийняли рішення встановити у ванну кімнату дерев'яну двері, переконайтеся в тому, що вона оброблена антибактеріальним водовідштовхувальним лаком, який запобігатиме розбухання деревини і не дасть утворитися грибкових уражень на її поверхні.
2
Від деформації добре захищені скляні двері. Крім того, вони легко миються і пропускають багато світла. Найсучасніший варіант - двері з матового скла з оздоблювальними елементами з металу і пластика. Вибираючи такі двері, обов'язково врахуйте, що скло повинне бути ударостійким.
3
Для прихильників класичних моделей підійде ламінована двері. Легкі влагоустойчивиє композитні матеріали, використовувані в її виготовленні, також не піддаються деформації. До того ж, ламіновану двері досить складно відрізнити від дерев'яної, оскільки вона вкрита високоміцної плівкою, що імітує структуру деревини.
4
Сучасні двері, виготовлені з високоякісних штучних матеріалів, відрізняються від натуральних не тільки візуально, а й на дотик. Чималий аргумент на користь пластикових дверей - їх дешевизна.
5
Крім матеріалу, з якого виконана двері, також важлива її конструкція. Звичні орні двері встановлюються в отвір разом з коробкою і вимагають багато місця. Сучасним розсувним дверям, в свою чергу, необхідно зовсім небагато місця для зміщення дверного полотна уздовж поверхні стіни.
6
Щоб дверний отвір добре вентилювати, між дверима та підлогою необхідно передбачити зазор близько п'яти сантиметрів. Або підберіть двері зі спеціальним вентиляційним отвором і гратами, відповідної за кольором і дизайну дверей.
7
Двері в ванній повинна бути функціональною. З її внутрішнього боку в цілях економії місця по всій поверхні може бути встановлено дзеркало.
Установка двері в приміщенні - заняття дуже відповідальне. Вибираючи цей елемент інтер'єру для спальні, вітальні або, приміром, для дитячої кімнати , людина в першу чергу звертає увагу на його зовнішній вигляд, зокрема на дизайн. А ось у виборі двері для ванній кімнати головним критерієм є її вологостійкість. Природно, на саму двері вода потрапляти не буде, але перепади температур і висока вологість повітря можуть привести покупку в непридатність. Тому при виборі двері для ванній кімнати необхідно враховувати деякі важливі нюанси.
Інструкція
1
Перш за все, виберіть розташування двері в приміщенні. Для ванних кімнат прийнято використовувати розсувні двері, що встановлюються в отворі разом з коробкою. Для їх нормального функціонування потрібно досить багато місця, тому великою популярністю стали користуватися розсувні двері, що займають мінімум простору приміщення.
2
Дерев'яні двері у ванну кімнату можна встановлювати тільки в тому випадку, якщо вони покриті спеціальним водовідштовхувальним і володіє антибактеріальним захистом лаком, яке здійснює дерево стійким до впливу вологого повітря і води, а також захищає його від появи цвілі і грибкових уражень.
3
Зверніть увагу на скляні двері для ванній кімнати . На відміну від дерев'яних, вони надійно захищені від деформації і пропускають багато світла. Скляні двері легко мити, причому використовувати для цього можна абсолютно будь-які миючі засоби. Найбільш сучасним варіантом оформлення дверного отвору для ванній кімнати є двері з матового скла з обробкою з пластику та металу. Зважившись на придбання скляних дверей, переконайтеся в тому, що матеріал, з якого вона виготовлена, ударостійкий.
4
Найбільш затребуваними для ванних кімнат вважаються двері з таких комбінованих матеріалів як ДСП, ПВХ і МДФ. Вони чудово переносять температурні навантаження і підвищену вологість повітря. Зовні такі двері дуже складно відрізнити від дерев'яних, т.к. високоміцна плівка, що покриває їх лицьову поверхню, превосходно імітує текстуру деревини.
5
Сучасні пластикові двері для ванній кімнати виготовляються з високоякісних штучних матеріалів, практично не відрізняються від їх натурального прототипу не тільки візуально, але і тактильно. Крім цього, пластикові двері досить дешеві.