Як в BIOS включити звукову карту. вибір звукової карти в bios.

BIOS, або базова система введення-виведення, дає операційній системі доступ до апаратних ресурсів комп'ютера і здійснює початковий етап його завантаження. Крім того, саме в BIOS здійснюється настройка багатьох параметрів комп'ютера. Зокрема, включення і виключення деяких пристроїв.
Інструкція
1
Щоб внести в BIOS які-небудь зміни, спочатку треба в неї увійти. Для входу в базову систему введення-виведення можуть використовуватися найрізноманітніші клавіші: Del, Esc, F1, F2, F3, F10. Іноді використовуються комбінації клавіш: Ctrl + Alt + Esc, Ctrl + Alt + Del, Ctrl + Alt + Ins, Fn + F1. Часто в момент старту з'являється підказка - наприклад, Press Del to enter setup.
2
Після входу в BIOS знайдіть розділ Integrated Periferals і відшукайте в ньому звукову карту. Якщо поряд з нею стоїть значення Disabled (відключено), змініть його на Enabled (включено). Збережіть зміни, натиснувши F10. У вікні підтвердження натисніть Yes або введіть Y і натисніть Enter.
3
Слід враховувати, що включати в BIOS не інтегровані звукову карту не потрібно, система визначає її самостійно. Якщо на комп'ютері немає звуку, несправність може бути ніяк не пов'язана з BIOS. Перш ніж відкривати базову систему введення-виведення, слід перевірити, чи бачить операційна система звукову карту.
4
Клацніть на робочому столі правою кнопкою мишки значок «Мій комп'ютер» і виберіть в контекстному меню пункт «Властивості». У вікні, натисніть «Обладнання» - «Диспетчер пристроїв». Знайдіть у списку рядок «Звукові, відео та ігрові пристрої».
5
В тому випадку, якщо в списку є пристрої, відмічені жовтим знаки питання та оклику, проблема з відсутністю звуку вирішиться після установки драйвера пристрою. Найчастіше це Realtek High Definition Audio. Драйвер можна знайти в інтернеті або на установчому диску з операційною системою.
6
Врахуйте, що на установчому диску пакети драйверів зазвичай знаходяться в zip-архіві. Знайдіть архіви драйверів, за назвою визначте пакет зі звуковими драйверами. Розпакуйте його в папку на комп'ютері, після чого запустіть переустановку драйвера і вкажіть як джерело потрібну папку. Після закінчення установки перезавантажте комп'ютер.
При покупці комп'ютера ми вибираємо відповідну нам конфігурацію комп'ютера і версію операційної системи. Також нам необхідно мати на комп'ютері корисні програми для перегляду і прослуховування відео та аудіозаписів. Іноді виходить так, що звуку, що виходить із колонок, ми не можемо почути. Причина цьому відключена опція звучання в комп'ютері.
Вам знадобиться
  • Диск з драйверами на звукову карту, знання БИОС материнської плати, мережу Інтернет.
Інструкція
1
Найчастіше причиною тиші в колонках може служити відключення опції роботи звукової плати, вбудованої в материнську плату. Це, виходить, по причині особливостей модифікації кожної системної плати. Вихід із цього становища нескладний. Необхідно зайти в інтерфейс БІОС вашої системної плати. При включенні і завантаженні комп'ютера на чорному тлі з'являються системні записи англійською мовою. Виглядає це так: "Del to enter setup" або "Press F2 to enter setup". Це означає, що для входу в інтерфейс БІОС необхідно натиснути на клавішу Delete або F2. Далі нам слід знайти вкладку з пунктом меню "Onboard Device Configuration". Тут ми знаходимо назва нашого аудіопристрої і ставимо значення "On" або "Auto". Якщо одне з цих значень вже було виставлено, значить причина полягала не в цьому. Для виходу і збереження з інтерфейсу БІОСа нам необхідно натиснути F10 або зайти в меню "Exit" і натиснути на пункт меню "Exit & Save Changes".
2
Далі завантажується операційна система. В меню Пуск заходимо в Панель управління - Система - Обладнання - Диспетчер пристроїв. Знаходимо розділ Звукові, відео та ігрові пристрої. Якщо на звуковому пристрої стоїть знак запитання, значить, на цей пристрій не встановлювали драйвера. Виправляється це за допомогою оригінального диска, що йде в комплекті з комп'ютером, інакше його можна скачати з мережі Інтернет. Після установки необхідного драйвера слід перезавантажити комп'ютер (систему). Звук повинен з'явитися. Якщо звук все-таки не з'явився, то необхідно звернутися в службу підтримки операційної системи, встановленої на вашому комп'ютері.