Як в Windows змінити MAC-адресу. Як прописати mac адресу в ручну.

Mac-адресою мережевої карти комп'ютера прийнято іменувати унікальний ідентифікаційний номер, що привласнюється їй в процесі виробництва. Визначення і зміна Mac-адреси на комп'ютерах, що працюють під управлінням ОС Windows, може бути виконано користувачем самостійно.
Інструкція
1
Визначте існуючий Mac-адресу мережевої карти комп'ютера. Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в діалог «Виконати». Надрукуйте cmd в рядку «Відкрити» та підтвердіть запуск утиліти командного рядка, натиснувши кнопку OK.
2
Надрукуйте ipconfig/all в текстовому полі інтерпретатора команд Windows і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши функціональну клавішу Enter. Знайдіть рядок «Фізична адреса» і визначте існуючий Mac-адресу мережевої карти комп'ютера.
3
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання процедури зміни існуючого Mac-адреси мережевої карти комп'ютера і викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Управління» і виберіть елемент «Диспетчер пристроїв» в лівій панелі вікна програми.
4
Розкрийте посилання «Мережні адаптери» в каталозі діалогового вікна та знайдіть використовувану мережеву карту в списку. Викличте контекстне меню знайденої мережевої карти кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Виберіть закладку «Додатково» в діалоговому вікні та розгорніть вузол «Мережевий адреса» в каталозі розділу «Властивість». Змініть значення Mac-адреси в спеціальній графі «Значення» у правій частині діалогового вікна і збережіть зроблені зміни, натиснувши кнопку OK.
5
Альтернативним способом може служити використання пункту «Панель управління» в головному меню «Пуск» і вибір посилання «Мережа та інтернет». Далі перейдіть в пункт «Центр управління мережами і загальним доступом» і розгорніть вузол «Зміна параметрів адаптера». Викличте контекстне меню рядка «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Натисніть кнопку «Налаштувати» і внесіть необхідні зміни.