Як повернути білизну речам.

Білі речі з часом втрачають свою первісну сліпучу білизну , набуваючи жовтуватий або сірий відтінок. Кілька прань - і блузка, джемпер або сорочка виглядає вже не настільки привабливо. Як повернути білизну речам, не зіпсувавши при цьому тканина?
Інструкція
1
Якщо вам потрібно відбілити речі з бавовни - спробуйте випрати їх у пральній машині, додавши до звичайного засобу для прання підсилювач прального порошку або порошковий оптичний відбілювач (вони продаються у відділах побутової хімії). Або ж при запуску машинки додайте у відділення для попереднього прання рідкий відбілювач - зараз випускається цілий ряд делікатних відбілювачів, які можна використовувати при пранні в автоматичній машині. В таких випадках на флаконі з відбілювачем міститься інструкція - скільки кошти треба додати при пранні, щоб не нанести шкоди ні речам, ні пральній машині.
2
Щоб відбілити речі, які ви зазвичай перете на руках, можна покласти вже випрану білизну або одяг в ємність з гарячим і дуже слабким розчином марганцівки (вода повинна бути трохи рожевою), додавши жменю прального порошку. Після чого накрийте таз або відро поліетиленовою плівкою і дочекайтеся, поки вода охолоне. Вам залишається лише як слід прополоскати вибілені речі.
3
Повернути білизну речам можна і за допомогою перекису водню. Додайте в теплу воду трохи перекису (на два літри води - одну чайну ложку тривідсоткового розчину) і пару ложок звичайної харчової соди, покладіть туди одяг, і через п'ятнадцять-двадцять хвилин тканину стане білосніжною.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WullNfWiAKk
Зверніть увагу
При виготовленні розчину для відбілювання тканини не перевищуйте рекомендовану концентрацію відбілювача або перекису - інакше тканина може потоншати і швидко стати старої.
Корисна порада
Щоб довше зберегти білизну тканини, періть білі речі окремо, не змішуючи їх з кольоровим, навіть дуже світлим і стійко забарвленим. Бавовняні і лляні речі при цьому краще прати окремо від синтетичних і вовняних.