Як відновити користувачів Windows.

Пошкодження користувача профілю може призвести до втрати всіх налаштувань і даних. Відновлення такого профілю виконується стандартними засобами ОС Windows і не вимагає використання додаткових програм.
Інструкція
1
Переконайтеся в тому, що вхід в систему був виконаний з обліковим записом локального адміністратора. Після цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт «Усі програми». Розкрийте посилання «Стандартні» і запустіть додаток «Провідник Windows». Перейдіть по шляху drive: \ Documents and Settingsі знайдіть папку з ім'ям потрібної обліковим записом. Збережіть знайдені файли користувача профілю в безпечному місці.
2
Поверніться в пункт «Усі програми» і ще раз розкрийте посилання «Стандартні». Розгорніть вузол «Службові» і запустіть утиліту майстра відновлення системи. Пропустіть перше вікно майстра, натиснувши кнопку «Далі», і вкажіть бажану точку відновлення в новому діалоговому вікні. Підтвердіть свій вибір, натиснувши кнопку «Далі», і дочекайтеся завершення процесу. Перезавантажте комп'ютер і спробуйте увійти в систему з вихідною обліковим записом.
3
Якщо потрібний користувальницький профіль не був відновлений, відмініть останню відновлення системи і розкрийте посилання «Панель управління» в головному меню. Виберіть посилання «Облікові записи користувачів» і скористайтеся командою «Створити новий обліковий запис». Надрукуйте бажане ім'я створюваного користувача у відповідному полі діалогового вікна і збережіть зроблене зміна, натиснувши кнопку «Далі». Застосуйте прапорець в рядку «Адміністратор» розділу «Тип облікового запису» в наступному діалоговому вікні і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Створити обліковий запис».
4
Ще раз поверніться в головне меню "Пуск" і перейдіть в пункт «Завершення роботи». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Завершити сеанс» і знову увійдіть в систему з створеної обліковим записом. Після цього знову завершіть поточний сеанс і увійдіть в систему з обліковим записом локального адміністратора.
5
Викличте контекстне меню елемента «Мій комп'ютер» кліком правої кнопки миші і вкажіть пункт «Властивості». Виберіть закладку «Додатково» в діалоговому вікні та скористайтеся кнопкою «параметри» в групі «Профілі користувачів». Виділіть вихідну обліковий запис і натисніть кнопку «Копіювати в папку». Вкажіть шлях до створеної нового облікового запису в новому діалоговому вікні, натиснувши кнопку «Обзор», і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Так» у віконці запиту системи. Завершіть сеанс і увійдіть в систему з новою обліковим записом. Налаштування пошкодженого профілю користувача будуть відновлені.