Як на iPad дивитися флеш. перегляд flash на ipad.

Технологія Flash і раніше залишається однією з найпоширеніших в інтернеті. Тим не менш, компанія Apple не вважає за необхідне включати підтримку Flash-технології в стандартні засоби своїх пристроїв на базі iOS. Тому перегляд Flash-контенту на iPad вимагає використання додатків сторонніх розробників.
Інструкція
1
В магазині додатків App Store існують декілька абсолютно легальних програм, що дозволяють, більшою чи меншою мірою, переглядати Flash-контент на iPad. Одним з них є браузер Puffin, за заявою розробників, що підтримує Flash-сторінки і перегляд відео на переважній більшості веб-вузлів. Заявлена також можливість перегляду в повноекранному режимі і опція введення тексту в Flash. При цьому браузер не оптимізований для Flash-ігор. Вартість додатку - $ 0,99.
2
Незвичайний підхід пропонує додаток AlwaysOnPC. Ця програма є не просто браузерні додатком, а справжньою віртуальної машиною, яка дозволяє запускати на iPad найбільш популярні інтернет-оглядачі з підтримкою Flash-технологій, включаючи FireFox і Google Chrome. Особливої уваги заслуговує і вбудована можливість відкриття і редагування документів, створених в офісних додатках Word і Excel. Вартість програми - $ 24,99.
3
Для любителів попередньої оцінки придбаних додатків ідеально підійде програма iSwifter. Додатком можна користуватися безкоштовно протягом 7 днів, далі вартість місячної підписки складе $ 2,99. Головним достоїнством програми є повноцінна підтримка Flash-ігор, за яку, правда, доведеться платити трохи дорожче - $ 4,99.
4
Ще один варіант перегляду Flash-вмісту пропонують розробники браузера SkyFire. Ця програма ґрунтується на принципі роботи популярної Opera Mini, але з добавкою підтримки Flash-технологій, які реалізуються перенаправленням Flash-контенту на окремий сервер. На цьому сервері відбувається перекодування в HTML5, прекрасно розпізнаваним iPad. Безсумнівним достоїнством SkyFire є також і інтеграція з Facebook і Twitter, що дозволяє отримувати повідомлення про зміни статусу в режимі реального часу.