Як вимкнути звук клавіатури. android клацання клавіатури.

Вимкнення звуків клацань клавіатури на різних пристроях виконується по-різному, хоча загальний алгоритм дій практично не змінюється. Звуки клавіатури входять в стандартні настройки всіх мобільних пристроїв і, отже, можуть бути включені або виключені користувачем за бажанням.
Інструкція
1
Для відключення звуків клацань клавіатури iPhone розкрийте меню "Налаштування" на головній сторінці мобільного пристрою і виберіть розділ «Звуки». Останньою рядком у списку параметрів настройки звуків стоїть «Клацання клавіатури». Переведіть перемикач в положення «Неактивне» і дочекайтеся зміни кольору цього перемикача з синього на сірий.
2
Натисніть клавішу гучності з символом стрілки, спрямованої вниз, розташовану на торці апарату, в телефоні Samsung Wave на платформі Bada для вимикання звуків клавіш. Дочекайтеся слайдера гучності на екрані мобільного пристрою і перемістіть його в позицію 0.
3
Розкрийте головне меню «Пуск» телефону Samsung SGH-i900 WiTu (Omnia) і перейдіть в пункт "Налаштування", щоб змінити параметри настройки звуків клавіатури. Розгорніть посилання «Звуки і повідомлення» і зніміть прапорці в рядках «торкання екрану» і «Кнопок пристрої».
4
Загальним принципом відключення звуків клавіатури смартфонів, що працюють під управлінням Windows Mobile, є використання пункту «Налаштування» в головному меню «Пуск». Залежно від моделі пристрою, деякі пункти можуть носити інші назви, але принцип не змінюється. Перейдіть в розділ особистих настройок і розкрийте посилання «Телефон». Виберіть пункт «Клавіатура» і застосуєте прапорець в рядку "Виключено".
5
У більшості моделей телефонів Nokia необхідно розкрити розділ «Налаштування» і розгорнути посилання «Сигнали». Після цього перемістіть слайдер гучності на позначку 0.
6
Деякі моделі телефонів LG вимагають іншого підходу. В них потрібно зателефонувати основне меню апарату, а потім перейти в розділ «Профілі». Розкрийте посилання «Загальний» в розпочатому каталозі профілів і виберіть команду «Налаштувати». Виставте гучність звуків клавіатури в позначку 0 в позиції «Гучність клавіш».
Індивідуальні настройки телефону дозволяють не тільки оптимізувати його для комфортного використання конкретним власником, але і зробити телефон аксесуаром, відбиваючим характер свого господаря. Налаштування звуку клавіш на телефонах Samsung відноситься до індивідуальних налаштувань. Вимкнути звук клавіш можна кількома способами.
Інструкція
1
У режимі очікування натискайте бічну клавіш у гучності до самої нижньої відмітки, поки не з'явиться значок перекресленого динаміка. Щоб повернути звук, натискайте верхню бічну клавіш у гучності. Щоб перейти в режим очікування, просто відкрийте слайдер або зніміть блокування з клавіатури.
2
Для включення режиму «Без звуку » натисніть і утримуйте в режимі очікування клавіш у "#" протягом декількох секунд. Щоб повернутися в звичайний режим, повторіть дію. Режим «Без звуку » також можна встановити і через опцію "Налаштування". Увійдіть в меню, виберіть "Налаштування", перейдіть в розділ «Профілі» і встановіть режим «Без звуку ».
3
Щоб вимкнути звук клавіш або встановити інший звук для клавіатури, відкрийте меню, перейдіть в розділ "Налаштування", виберіть «Профілі» і натисніть ліву програмну клавіш у "Опції". В меню оберіть команду «Змінити» і підтвердіть. За допомогою чотирипозиційною клавіш і навігації перейдіть в розділ «Звуки телефону». В розділі «Включення/вимикання телефону» виберіть режим "Виключено", підтвердіть вибір.
4
Перейдіть в пункт меню «Гучність звуку телефону», натисніть кнопку «Опції», потім «Змінити» і за допомогою чотирьохпозиційним клавіш навігації встановіть режим звуку на позначку "0". Підтвердіть дію, натиснувши на кнопку «Вибір». Щоб повернути звук клавіш телефону, за допомогою правої навігаційної клавіш і встановіть гучність на значення, відмінне від "0".
5
Для того щоб встановити інший звук при натисканні клавіш, перейдіть в розділ «Звук клавіатури» і виберіть з наявного списку звук, який вас влаштовує, пересуваючись по рядках за допомогою навігаційних клавіш. Підтвердіть вибір, натиснувши клавіш у «Вибір» або клавіш у підтвердження, що знаходиться в центральній частині чотирьохпозиційним клавіш навігації. Виходячи з меню, підтвердіть вибір ще раз, ствердно відповівши на запитання «Зберегти зміни?».