Як вибрати навігаційну програму.

Будь навігатор стане абсолютно марним пристроєм, якщо в ньому не буде встановлена якась навігаційна програма. Саме від неї залежить зручність користування цим пристроєм, комфорт поїздки і найоптимальніші маршрути подорожей.
Інструкція
1
По суті, функції навігатора зводяться до прийому сигналів зв'язку з відповідного супутника GPS і розрахунку найбільш зручного і швидкого попадання з пункту А в пункт Б. Сьогодні на ринку існує безліч навігаційних програм і у кожної є свої плюси і мінуси. Одна програма хороша для їзди по Росії, другий зручно користуватися в Європі ... Проте вибрати оптимальний варіант - золоту середину - все-таки можна.
2
Одну з лідируючих позицій на російському ринку навігаційних програм займає Shturmann. Донедавна ця компанія випускали лише кишенькові приймачі GPS-сигналу без спеціального софту, укомплектовуючи їх «Автоспутника» або «Навітел». Тепер компанія доросла до випуску власної програми. Вона являє собою своєрідний симбіоз сервісу «Яндекс.Пробки» і вищевказаного «Навітел». Ця програма завантажує в навігатор карти доріг всій Росії і завдяки компанії «Яндекс» дає можливість отримувати інформацію про пробки в вашому місті. Нововведення серед їй подібних - Shturmann дозволяє вам бачити, де зараз знаходяться ваші друзі і скоріше добратися до місця їх перебування.
3
Якщо ви використовуєте в якості навігатора смартфон, то безсумнівно вам сподобається Google Maps. Щоб користування цим сервісом не влетіло вам в копієчку, підключіть послугу «безлімітний інтернет». Завантаження карт відбувається безпосередньо з всесвітньої павутини. Слабким місцем програми є відсутність можливості підібрати оптимальний для подорожі маршрут.
4
Виключно для смартфонів і мобільних телефонів Nokia була розроблена Nokia Maps. Дану програму ви можете безкоштовно завантажити на офіційному сайті розробника. Істотним її плюсом є наявність голосових підказок російською мовою, в той час як більшість навігаційних програм англомовні. Мінусом Nokia Maps є низька точність завантажуваних в смартфон карт.
5
Автоспутнік - одна з найпопулярніших програм-навігаторів в Росії. Її можна назвати універсальною-вона може працювати як на GPS-приймачах, так і на смартфонах. Автоспутнік дозволяє слухати музику під час поїздки, моніторити стан пробок і т.д. Також має функцію голосового управління, що безсумнівно дуже зручно на дорозі.
6
"Навітел Навігатор" зволіють ті, хто робить ставку на надійність: карти для цієї програми були розроблені Російським агентством картографії, тому вони володіють високою точністю і досить-таки часто оновлюються.