Як вигідно продати будинок.

Продати будинок вигідно - мрія власника, який хоче отримати за нерухомість максимальну виручку. Щоб це стало реальністю, необхідно дотримуватись певних правил, що дозволяють зробити продаж найбільш вигідною.
Вам знадобиться
  • - косметичний ремонт;
  • - оголошення;
  • - оцінка незалежних експертів.
Інструкція
1
Щоб вигідно продати будинок, не поспішайте. Дізнайтеся реальну ціну на аналогічну нерухомість. Для цього зверніться у БТІ, отримаєте довідку про кадастрової вартості. Для визначення ринкової ціни, яка дещо відрізняється від кадастрової вартості, запросіть незалежних оцінювачів. Фахівцям з незалежної оціночної служби ви повинні пред'явити отриману в БТІ довідку, паспорт, правовстановлюючі документи на будинок та земельну ділянку, в яких зазначені основні технічні характеристики. Вам проведуть оцінку, і ви будете знати реальну ціну продаваної нерухомості. Хоча називати покупцям ви можете будь-яку ціну.
2
Наведіть будинок і прилеглий до нього земельну ділянку в повний порядок. Тільки прибраний будинок і земельну ділянку можна продати максимально вигідно. Якщо ж навколо валяється старий мотлох, все знаходиться в повному занепаді, навряд чи ви знайдете покупця, готового заплатити максимальну ціну.
3
Досить зробити косметичний внутрішній і зовнішній ремонт, замінити водопровідні та каналізаційні труби, якщо вони протікають. Якщо ви продаєте будинок навесні або влітку, перед ним скопайте невелику ділянку і розбийте клумби. До того моменту, як ви знайдете покупців, на клумбах з'являться сходи.
4
Не забувайте, що сплеск купівельної активності на будинки, що знаходяться на земельних ділянках, починається ближче до весни, тому в березні-квітні ви зможете отримати за будинок більш високу ціну, ніж у вересні-жовтні.
5
Важливим умовою вигідною продажу будинку є інформування максимальної кількості потенційних покупців. Якщо ви не користуєтеся послугами агентства нерухомості, дайте оголошення в засобах масової інформації, друкованих регіональних виданнях, розклейте на рекламних щитах. Вказуйте свій номер телефону і основні характеристики будинку. В оголошеннях ви можете не тільки детально описати будинок, але і розмістити його фотографію у вигідному ракурсі. Це приверне максимальну кількість потенційних покупців, і ви будете мати можливість називати реальну ціну, за яку ви плануєте продати будинок.