Як повернути квиток на концерт.

У більшості випадків квитки на концерт коштують недешево. Тому бажання повернути за них гроші цілком природно в разі скасування заходу або неможливості його відвідати. Тим більше що закон в цьому випадку стоїть на боці споживача.
Вам знадобиться
  • - заява;
  • - квиток на концерт.
Інструкція
1
Якщо концерт був скасований, ви маєте повне право на повернення витрачених на квиток грошових коштів або обмін одного квитка на інший. Ця область регулюється Законом «Про захист прав споживачів», і порушник може бути притягнутий до адміністративної відповідальності.
2
Щоб повернути гроші, спробуйте спочатку звернутися в касу, де ви купили квиток і попросити повернути гроші. Якщо там відмовляються це робити, поцікавтеся у них про організатора концертного заходу і знайдіть його юридичну адресу.
3
Напишіть два однакових заяви з проханням повернути гроші за квиток на концерт, що не, додайте копію квитка та вручите один примірник документів головному особі фірми, що відповідає за проведення концерту. На другому заяві він повинен поставити свій підпис про отримання. Якщо він відмовляється їх приймати, відправте документи рекомендованим листом з повідомленням і описом вкладення. По закінченню 30 днів з моменту вручення він зобов'язаний повернути гроші.
4
Не дочекавшись своїх грошей в перший місяць, сміливо наймайте адвоката і звертайтеся до суду. При цьому не забудьте попросити суд стягнути з організатора також витрати на представника ваших інтересів і компенсацію заподіяної вам моральної шкоди.
5
Повернути квиток ви маєте право і в тому випадку, якщо вирішили не ходити на концерт. Згідно ст. 32 Закону «Про захист прав споживачів» ви маєте право відмовитися від послуг в будь-який час за умови оплати організатору понесених ним витрат. У той же час ст. 252 Податкового кодексу РФ від 05.08.2000 року говорить про те, що всі витрати повинні бути обов'язково обгрунтовані і документально підтверджені. Якщо організатор підтвердить документами понесені витрати, ви зможете отримати тільки частину суми.
6
Щоб повернути квиток і одержати за нього назад гроші, спочатку поговоріть з касиром або керівництвом організатора концерту, грунтуючись на зазначених законах. Якщо ж це не допомогло, дійте згідно вищеописаним правилам.
7
Коли гроші не були повернуті протягом 30 днів, спробуйте написати претензію в місцевий комітет з культури. У ній повністю роз'ясніть ситуацію і додайте копію врученого заяви про повернення грошей. Останньою інстанцією буде суд.