Як позбутися від реклами.

Проблема спливаючою інтернет- реклами і складна, і актуальна, так як реклама може бути не просто нав'язливою, але і потенційно небезпечною для системи і комп'ютера в цілому. В даний час існує безліч видів вірусів, які проникають в систему комп'ютера за допомогою реклами в інтернеті, тому необхідно встановити ефективне програмне забезпечення для блокування реклами .
Інструкція
1
AdsCleaner - блокуючий програмне забезпечення, розроблене, щоб позбутися від оголошень і спливаючих вікон. На додаток до можливості блокування оголошень URL, включених до чорного списку, програма AdsCleaner має здатність знищувати оголошення, від яких є певні загрози. Користувач може встановити певний діапазон налаштувань програми, які дозволять блокувати рекламні банери, що відрізняються шкідливими якостями.
2
Блокуючи завантаження банерів відповідно з одними параметрами настройки, програма AdsCleaner може блокувати сам банер або блокувати область сторінки, яка була зайнята оголошенням або банером із наперед визначеним текстовим блоком. Обидва варіанти корисні в залежності від ситуації. Але майте на увазі - AdsCleaner не тільки ефективний блокатор оголошення і реклами , але і дуже корисний, багатофункціональний інструмент.
3
Програма Add Cleaner Internet дозволяє позбавлятися від оголошень і спливаючих вікон, а також блокувати шкідливе програмне забезпечення в інтернеті. Тести, виконані за допомогою функції InternetSoftReview, показали, що дана програма найбільш ефективна і виробляє автоматичне забезпечення безпеки системи, що знаходиться в мережі, а також здійснює повне усунення небезпечної реклами і обмежує всі можливі види спливаючою реклами в інтернеті.
4
Можна блокувати рекламу за допомогою опцій браузера. Даний спосіб полягає в постійному додаванні в чорний список небезпечних рекламних сайтів і посилань.
5
Блокування реклами в екстреному режимі можна здійснити за допомогою одночасного натискання клавіш Ctrl + W або Alt + F4.
6
Заздалегідь можна обмежити рекламу і спливаючі вікна, завдяки вбудованій в браузер програмі - Adblock Plus. Дана програма завчасно відсортує список шкідливих сайтів інтернету і обмежить їх доступ, а також у реальному часі при знаходженні в мережі блокуватиме всі види реклами .
Зверніть увагу
Процес позбавлення потребують різної кількості часу і зусиль в залежності від того, чи маєте ви root-права на вашому пристрої. Якщо ви щасливий володар рутованних андроїда, то позбутися від реклами дуже просто. Існує два дуже хороших додатки, які вимагають root-права, але при цьому повністю позбавляють вас від нав'язливої реклами.
Корисна порада
Потрапляємо на сторінку установки розширення. І з задоволенням (в передчутті швидкого позбавлення від настирливої реклами) тиснемо "Встановити". Як тільки розширення буде завантажене (від декількох секунд до хвилини, в залежності від швидкості вашого Інтернету), підтверджуємо свій намір встановити дане розширення, натиснувши кнопочку "Встановити".