Як взяти кредит, якщо маленька зарплата. можна взяти іпотеку якщо зарплата офіційно 5000.

Маючи маленьку зарплату, зробити великі покупки можна, оформивши споживчий кредит. При невеликій сумі кредиту в банк не завжди потрібно представляти довідку про доходи, але при цьому вказувати суму зарплати необхідно в анкеті-заяві, відомості якої ретельно перевіряються. Тим не менш, з мінімальною сумою заробітної плати кредит отримати все-таки можна.
Вам знадобиться
  • - анкета-заявка;
  • - паспорт або водійське посвідчення;
  • - ІПН;
  • - довідка про доходи;
  • - поручителі;
  • - договір застави.
Інструкція
1
Якщо ви отримуєте маленьку зарплату і потребуєте позикових коштах, зверніться в будь-який обраний вами банк, де процентні ставки за виданим кредитом мінімальні. Невелику суму позики вам оформлять за двома пред'явленим документам. Найчастіше необхідно пред'явити паспорт або водійське посвідчення та індивідуальний номер платника податків (ІПН).
2
При позику до 100 тисяч рублів банк не вимагає додаткових документів та видає кредит навіть позичальникам, які мають низький рівень доходів. Ви зможете оформити мінімальний щомісячний платіж, просто виплати за виданим позиці розтягнуться не на один рік.
3
Якщо вам необхідно зайняти велику грошову суму, вам запропонують пред'явити довідку з місця роботи, яка підтверджує стаж, і довідку про доходи уніфікованої форми 2-ПДФО або за формою банку. Якщо офіційна частина зарплати у вас маленька, але основну частину ви отримуєте в конверті, роботодавець без особливих проблем заповнить вам довідку за формою банку, вказавши в ній реальну суму ваших доходів. Але при цьому ви не зможете отримати офіційну уніфіковану довідку форми 2-ПДФО, так як жоден роботодавець не ризикне в офіційному документі вказувати суму «сірої» зарплати, з якої не відраховуються податки до бюджету, що, по суті, є кримінальним злочином.
4
Кредитна організація може зажадати представити довідку про доходи уніфікованої форми. У цьому випадку, щоб отримати більшу суму кредиту, ви можете попросити двох поручителів з високим рівнем офіційних доходів поручитися за вас. Або оформіть договір застави на наявне цінне майно.
5
Банк буде впевнений у поверненні позикових коштів і видасть вам велику суму кредиту навіть за наявності мінімальної заробітної плати. У кожному разі, заявка розглядається індивідуально по кожному позичальнику. Якщо ви вже оформляли кредит і є сумлінним платником, вам напевно не відмовлять при будь-якій сумі заробітної плати.