Як в декреті заробити гроші.

Поява карапуза приносить величезну радість в сім'ю. Однак, малюк потребує не тільки батьківської любові, але і у великій кількості речей, що призводить до зростання витрат. Дохід же, якщо мама до декрету працювала, істотно знижується. Тому все більше число жінок замислюється про заробіток під час декретної відпустки. На щастя, можливостей підробітку для молодих мам стає все більше.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - робоче місце;
  • - матеріали для хобі;
  • - фотоапарат.
Інструкція
1
Є невелике коло професій, власникам яких зовсім не обов'язково бути присутнім на робочому місці постійно. До таких людей належать бухгалтери невеликих фірм, перекладачі, представники творчих професій начебто дизайнерів. Якщо до декрету жінка працювала на подібній позиції, ніяких складнощів із заробітком в декреті у неї не виникне. Дізнайтеся у свого роботодавця і, можливо, він погодиться на вашу віддалену роботу.
2
Зробіть хобі джерелом свого заробітку. Перебування в декретній відпустці через рутини нагадує жінці «День Сурка». Тому багато хто знаходить собі різні хобі, які цілком можуть принести додатковий дохід у сім'ю. Ви можете шити на замовлення іграшки, вишивати, в'язати, виготовляти мило або прикраси. Замовників можна шукати на спеціальних біржах майстрів, де вони викладають свої вироби або пропонувати товар на інтернет-аукціонах. Реально домовитися з фірмою, яка займається організацією весіль та зайнятися виробництвом листівок, запрошень, оформленням весільних пляшок або альбомів. Захоплені кулінарією можуть зайнятися випічкою святкових тортів на замовлення.
3
Заробляйте у віртуальному просторі, можливостей для цього достатньо. Можна завести блог, який буде цікавий людям і, коли він стане популярним, розмістити на ньому рекламу і отримувати за це гроші. Можна зайнятися копірайтінгом, тобто написанням статей за гроші. Російський інтернет розвивається семимильними кроками і йому потрібна велика кількість унікального контенту. З часом, якщо склад і грамотність у вас на висоті, обов'язково з'являться постійні замовники і, як наслідок, постійний дохід. Ще одним способом заробітку в інтернеті є участь в інтернет-опитуваннях, за проходження кожного з яких вам будуть перераховувати гроші.
4
Отримуйте дохід від дітей. Познайомтеся з іншими мамами на майданчику, де ви гуляєте. Можливо, ви зможете посидіти пару годин ще з однією дитиною. У житті часто виникають ситуації, коли мамі потрібно кудись від'їхати, а дитину залишити ні з ким. Також можна стати організатором спільних закупівель, купуючи, наприклад, дитячий одяг зі знижкою або в зарубіжних інтернет-магазинах і отримуючи за це свій відсоток від замовлення.
5
Якщо у вас відносно хороший фотоапарат і є навик фотографа, можна зайнятися дитячої фотозйомкою. Звичайно, діти пустотливі і змусити всидіти їх на місці і дивитися в об'єктив практично. Але в цьому вся принадність! Фотографії з дітьми виходять милими, природними і позитивними. Почніть з фотографування своєї дитини або дітей знайомих, а потім за допомогою інтернету або «сарафанного радіо» шукайте клієнтів.
З появою в сім'ї дитини життя жінки змінюється: кількість вільного часу різко скорочується, тоді як витрати істотно збільшуються. Тому багато молоді мами прагнуть з'ясувати, як заробити в декреті , щоб поліпшити матеріальне становище та продовжити вести активний спосіб життя.
Інструкція
1
Для того, щоб почати заробляти, визначитеся з наявними навичками і вміннями. Припустимо, для жінки, яка вміє поводитися зі спицями, не складе труднощів зв'язати на замовлення дитячі пінетки або светр. Основна проблема в цьому випадку полягає в пошуку замовників. Зверніть увагу на різні міські форуми та групи в соціальних мережах, де можна запропонувати свої послуги таким же молодим мамам.
2
Маючи широке коло спілкування, спробуйте свої сили в мережевому маркетингу. Жінки користуються косметикою і парфумерією в будь-якому віці і при будь-якому соціальному становищі, тому це практично безпрограшно напрямок діяльності. Щонайменше, три великих косметичних концерну, що пропонують свою продукцію виключно через розповсюджувачів, дозволяють отримувати прибути від реалізації їх товарів. Для того, щоб підробити в декреті , зареєструйтесь в офісі компанії, адреса якої в конкретному місті можна знайти через офіційний сайт, і придбайте ті товари, які будуть замовляти клієнти, отримуючи близько 20% прибутку від загальної вартості замовлення . Недолік подібного заробітку лише в тому, що необхідно відлучатися з дому, а в цей час хтось повинен доглядати за дитиною.
3
Найбільш простий і розповсюджений заробіток в декреті можна отримати за допомогою інтернету за допомогою написання текстів для численних сайтів. У кожної людини є певні вміння та знання, якими він може поділитися. Вмієте пекти торти - пишіть рецепти їх створення. Володієте усіма тонкощами догляду за однорічною дитиною - поділіться цими знаннями з мамами, які тільки починають цей шлях і хочуть дізнатися тонкощі процесу. Для цього реєструйтеся на будь-який з численних бірж контенту, ознайомтеся з правилами роботи і підберіть замовлення, суть якого зрозуміла. Переваги подібної роботи в тому, що займатися нею можна в будь-який час доби. Спершу заробітки будуть несуттєві, але поступово вони будуть рости.