Як відключити службу терміналів.

Служба терміналів в операційній системі Windows використовується для організації підключення до одного комп'ютера декількох користувачів. З її допомогою працює віддалений робочий стіл, здійснюються віддалене адміністрування і швидке перемикання користувачів. Потенційно ця служба може представляти загрозу безпеці комп'ютера, тому якщо віддалений робочий стіл використовувати не планується, її краще відключити.
Інструкція
1
Список як запущених, так і непрацюючих нині служб Windows зібраний в окремому компоненті операційної системи. У ньому передбачена можливість відключення і повторного запуску будь-якої з них. Викликати на екран вікно цього компонента можна кількома способами. В ОС Windows 7 або Vista найпростіше це зробити з використанням вбудованої в них внутрішньої пошукової системи. Для цього розкрийте головне меню ОС і наберіть з клавіатури пару букв - «сл». У верхньому рядку результатів пошуку з'явиться потрібна посилання - «Служби» - клацніть по ній мишкою або просто натисніть клавішу Enter.
2
Є й інший, більш довгий шлях до цього списку - через «Панель управління». Відкрийте її за допомогою відповідного пункту в головному меню ОС, потім клікніть спочатку посилання «Система і безпека», потім «Адміністрування». Відкриється додаткове вікно, в правому фреймі якого вам потрібно двічі клікнути об'єкт «Служби».
3
Відкривши одним з перерахованих способів список, знайдіть в колонці «Ім'я» рядок «Служба терміналів» або Terminal Services і виділіть її. Зліва від цієї колонки з'явиться опис обраної служби та посилання «Зупинити» - клікніть по ній для припинення роботи цього сервісу. Ця ж команда продубльована в контекстному меню - ви можете натиснути правою кнопкою рядок служби і вибрати «Зупинити» під сплив списку команд.
4
Інший спосіб доступу до списку служб використовує діалог запуску програм. Для його виклику або виберіть пункт «Виконати» в головному меню, або натисніть «гарячі клавіші» Win + R. У вікні діалогу наберіть msconfig і клацніть по кнопці OK. В результаті запуститься вікно налаштувань з п'яти закладок - виберіть "Служби". У лівій колонці знайдіть потрібну назву і зніміть позначку в чекбоксі. Потім натисніть кнопку OK, щоб зафіксувати зміни налаштувань системи.