Як знеболити прорізування зубів у дитини. прорізування зубів у немовлят Як знеболити.

Прорізування зубів є дуже важливою подією в житті малюка. Починається воно, як правило, в період з 3 до 12 місяців. Кожна дитина по-різному переносить цей період. Для одних він проходить непомітно, а для інших - дуже болісно. Тому важливо знати, як допомогти малюкові полегшити його страждання.
Інструкція
1
В даний час існує величезна кількість різноманітних спеціальних кілець-прорізувачів. Перш ніж дати таку іграшку малюкові, потримайте її протягом деякого часу в холодильнику. Холод здатний зняти набряк і запалення.
2
Дайте дитині попити трохи охолодженої водички, а також прохолодного пюре або йогурту. Зробіть легкий масаж ясен за допомогою пальця або купленої силіконової зубної щітки.
3
Скористайтеся знеболюючим гелем («Дентинокс», «Калгель», «Камистад», «Мундізал», «Холісал»). Застосовуйте цей препарат по певному режиму: болить - намастіть, не болить - не мажте. Але особливо не захоплюйтеся, більше 3-4 разів на день і більше 3-х днів підряд краще не використовуйте. Крім того, якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні, намагайтеся не застосовувати знеболюючі гелі, так як це засіб може потрапити на мову, і маляті буде важко смоктати.
4
Якщо у дитини в період прорізування зубів підніметься температура, можете дати йому жарознижуючий препарат («Нурофен», «Панадол»). Але попередньо проконсультуйтеся з дитячим лікарем, так як такі ліки можуть зробити негативний вплив на слизову шлунка.
5
Настій ромашки є найбільш безпечними, але не менш ефективними засобом, що полегшує больові відчуття у дитини при прорізуванні зубів. Для цього 1 чайну ложку квіток ромашки залийте 1 склянкою окропу. Дайте настоятися протягом 30-40 хвилин. Змащуйте цим відваром ясна малюка. Ромашка, крім протизапальних і знеболюючих властивостей, має ще й заспокійливим ефектом.
6
Як бачите, існує декілька способів полегшення неприємних відчуттів при прорізуванні зубів. Який спосіб виберете - вирішувати вам. Але головне заспокійливий засіб для дитини - це ваша любов і ласка. Тримайте його частіше на руках, приділяйте більше уваги, намагайтеся відволікти і заспокоїти.