Як підключити сабвуфер без виходу на магнітолі. Як підключити підсилювач без виходу на машину.

В дорозі багато водіїв і їх пасажири люблять слухати музику. Для якісного звучання необхідно встановити не тільки магнітолу з колонками, а й сабвуфер, підключений через підсилювач. Однак дуже часто виникає проблема в підключенні, тому що далеко не на кожній магнітолі є роз'єми для підключення підсилювача і сабвуфера.
Вам знадобиться
  • - паяльник;
  • - інструкція до магнітоли;
  • - дроти з колодками;
  • - кріплення для корпусів.
Інструкція
1
Уважно вивчіть інструкцію, яка додається до вашої магнітоли. Якщо ви її втратили, то зайдіть на офіційний сайт виробника вашого головного пристрою, знайдіть необхідну модель і скачайте мануал для неї.
2
Знайдіть на сайті виробника або в інструкції схему і распіновку вашої магнітоли. Далі відвідайте форум, присвячений вашої моделі магнітоли. Напевно вже хтось до вас намагався підключити до такого головного пристрою сабвуфер або підсилювач та поділився досвідом зі своїми форумчанами.
3
Пам'ятайте про те, що всі самостійні втручання в структуру магнітоли автоматично позбавляють вас заводський і магазинної гарантії.
4
Якщо ви не хочете витрачати багато часу і сил, то можна сигнал від магнітоли подати безпосередньо на колонки і підсилювач. Однак тут є один момент. Зі штатних роз'ємів магнітоли йде вже посилений сигнал, тому необхідно встановити спеціальний перехідник.
5
Знайдіть на форумі модель перехідника або дізнайтеся у продавця-консультанта в магазині автозвуку. Цей перехідник повинен забезпечувати урівноваження сили сигналу, що подається від магнітоли, з силою того сигналу, який проходить крізь підсилювач і сабвуфер.
6
Пам'ятайте про те, що без підключення такого адаптера ви ризикуєте спалити лінійні виходи магнітоли.
7
Віддайте вашу магнітолу фахівцям для випоювання окремих виходів під сабвуфер і підсилювач, якщо ви хочете домогтися максимальної якості звучання. Не рекомендується виконувати цю процедуру самостійно, так як ви можете через брак досвіду зіпсувати схему магнітоли.
8
Підключіть до зроблених роз'ємів магнітоли проводу від сабвуфера і підсилювача. Перевірте ретельність підключення.
9
Прокладіть дроти так, щоб вони не тільки не заважали при використанні автомобіля, але і не пережималися ніякими предметами або дверима.
10
Ретельно закріпіть корпуси підсилювача і сабвуфера. Проведіть перше включення аудіосистеми і перевірте, щоб жодна частина не вібрувала і не видавала жодних звуків.
Підключення сабвуфера до комп'ютера є досить простою операцією. Провід-перехідник підключається до відповідного роз'єму, після чого, виконується настройка системи. Саме настройка пристрою після його підключення є найбільш складним завданням.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, сабвуфер.
Інструкція
1
За передачу звуку на комп'ютері відповідає такий виріб, як звукова карта. Вона оснащується серією роз'ємів, до яких можуть бути підключені різні пристрої (колонки, мікрофон, сабвуфер, акустична система і т.д.). Дані роз'єми ви можете побачити на задній панелі комп'ютера. У кожного гнізда свій колір. Це робить підключення пристроїв найбільш зручним (якщо ви звернете увагу, штекер пристрою, що підключається також володіє певним кольором).
2
Щоб підключити саб до персонального комп'ютера, вам потрібно поступити таким чином. Увімкніть сабвуфер в розетку, після чого, перемкніть вимикач пристрою в положення «ON». Тепер вам необхідно підключити до сабвуферу все колонки, які йдуть в комплекті. Після підключення колонок вам потрібно виконати всього одну дію - вставити штекер сабвуфера (вихід) в гніздо на звуковий карті, яке буде відповідати кольору штекера. Якщо відповідного за кольором гнізда не буде, підключіть штекер в будь-який інший роз'єм на карті.
3
Після того, як вихід сабвуфера буде підключений до гнізда на звуковій карті, операційною системою автоматично буде виведено діалогове вікно (агент звукової карти). В даному вікні ви побачите наступні варіанти підключення: «Вихід на бічні динаміки», «Вихід на центральний канал/сабвуфер», «Вихід на тилові динаміки», «Лінійний вихід», «Навушники», «Мікрофонний вхід», а також «Лінійний вхід ». Поставте прапорець навпроти параметра «Вихід на центральний канал/сабвуфер» і збережіть зміни. Таким чином, ви зможете підключити сабвуфер до свого комп'ютера, правильно налаштувавши його.