Як купити ВАЗ в кредит.

Автомобілі марки ВАЗ користуються великим попитом. Це пояснюється невисокою ціною і невибагливістю в експлуатації. Але далеко не у кожної людини є кошти на покупку навіть такого демократичного в плані ціни автомобіля. В цьому випадку допомогти може кредит, завдяки якому машиною можна почати користуватися вже зараз, а її вартість виплачувати поступово, протягом певного терміну.
Вам знадобиться
  • - список всіх банків;
  • - умови автокредитування;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - телефон.
Інструкція
1
Виберіть ту модель ВАЗ, яку ви хочете придбати в кредит. Можна оформити покупку в кредит як уживаного автомобіля, так і нового. Однак слід пам'ятати про те, що більшість банків надає більш вигідні кредитні програми для придбання нового вітчизняного автомобіля.
2
Складіть список всіх банків вашого регіону, які займаються автокредитуванням. Список зробіть у вигляді таблиці, куди впишіть назву банку, номер телефону гарячої лінії і сайт. Після цього сядьте і уважно ознайомтеся з усіма кредитними продуктами кожного банку.
3
Продовжіть таблицю, вписавши в неї такі критерії, як процентна ставка і умови кредитування. За заповненої таблиці зробіть висновок про те, який банк надає найвигідніший кредит.
4
Намагайтеся не користуватися послугами експрес кредитування. У разі отримання швидкого кредиту ви витрачаєте мінімальну кількість часу, проте процентна ставка істотно зростає.
5
Якщо ви купуєте новий автомобіль, то поцікавтеся у найближчих автосалонах про акції. Цілком можливо, що якась акція дозволить вам заощадити невелику суму на купівлю машини.
6
Підготуйте необхідний список документів, який можна дізнатися за телефоном у фахівця банку або знайти на офіційному сайті. Зазвичай в цей список входять такі документи, як цивільний паспорт, водійське посвідчення, довідка за формою 2НДФЛ або довідка про доходи за формою банку.
7
Зателефонуйте в банк і запишіться на прийом до кредитного спеціаліста.
8
В призначений час прийдіть в банк разом з усіма документами. Напишіть заяву. Через певний час вам зателефонують і оголосять рішення за вашою заявкою. Якщо воно позитивне, то ви можете їхати укладати договір і забирати автомобіль.
9
Пам'ятайте про те, що в більшості автосалонів маються кредитні відділи, що дозволяє значно заощадити час і нерви.
10
Для придбання вживаного автомобіля марки ВАЗ ви можете взяти також споживчої кредит у вигляді готівки на суму, яка дорівнюватиме вартість купованої машини.