Як під'єднати альтернативну оптику.

Завзяті автолюбителі прагнуть постійно вдосконалити свій автомобіль, намагаються зробити його оригінальним і виділяється з потоку. Одним із способів удосконалення автомобіля є заміна штатних фар альтернативними. Однак далеко не кожен знає, як під'єднувати альтернативну оптику.
Вам знадобиться
  • - альтернативна оптика;
  • - набір інструментів;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Уважно ознайомтеся з написами на коробці альтернативної оптики, а також з інструкцією по установці, якщо така є. Основна вимога до встановлюються запчастинах - це повна ідентичність корпусів, інакше не вийде правильно встановити нову оптику.
2
Відкрийте капот і від'єднайте колодку клеми «мінус» від акумуляторної батареї. Це необхідно для зведення ризику виникнення короткого замикання до нуля, так як ви будете відключати роз'єми фар.
3
Зніміть центральні грати радіатора, відкрутивши всі саморізи, які її кріплять. На деяких автомобілях фари можна демонтувати без зняття центральної решітки.
4
Знайдіть на тильній стороні корпусу блок-фари колодки проводів. Акуратно від'єднайте їх і відкладіть в сторону. Найкраще обернути кожну колодку в чисте дрантя, щоб не забилася грязь.
5
Відшукайте на верхній і тильній стороні корпусу все саморізи і болти. Викрутити їх, попередньо разметив розташування кожного. Болти можуть відрізнятися один від одного по ширині або довжині. Якщо ви неправильно встановіть їх при зворотній збірці, то зіпсуєте різьбу.
6
Візьміться за корпус фари і акуратно вийміть його з поглиблення. Перевірте цілісність скла і пластикових деталей.
7
Ретельно очистіть гніздо фари. Дістаньте з упаковки альтернативну оптику. Приміряйте одну з фар. Уважно стежте за тим, щоб між корпусом фари і стінками отвору не було пазів та інших отворів. Якщо оптика поганої якості, то можуть утворюватися зазори. Їх можна виправити підпилюванням пластика або виготовленням спеціальної прокладки.
8
Встановіть нову блок-фару і закріпіть її за допомогою болтів. Після цього підключіть колодки проводів на тильній стороні. Такі ж маніпуляції зробіть і з другої блок-фарою. Перевірте міцність кріплень.
9
Підключіть клему «мінус» до акумулятора автомобіля і перевірте працездатність нової оптики. Пам'ятайте, що з більшістю альтернативних фар пройти технічний огляд неможливо.