Як створити поштовий ящик на Яндексі.

На сьогоднішній день можна завести собі платний або безкоштовний поштовий ящик в інтернеті. Найпопулярнішими безкоштовними поштовими сервісами для російськомовної аудиторії є @ yandex.ru, @ mail.ru, @ rambler.ru і т.д. Серед зарубіжних поштових серверів - @ gmail.com, @ hotmail.com і @ msn.com.
Інструкція
1
Для створення поштової ящик а в Яндекс, необхідно зайти на сайт.
2
В лівому кутку сторінки клікніть на картинку з конвертом. Інший варіант - «Пошта» поруч із меню «Пошук»
3
Натисніть посилання «Заведіть пошту на Яндексі».
4
Реєстрація складається з двох шагов.Первий крок - це введення прізвища, імені та логіна.Логін потрібно придумати самим, ніхто вам його не видає. Якщо ви здійснюєте неправильні дії (введення логіна на кирилиці, використання нижнього підкреслення і т.д) ви відразу ж отримуєте з правого боку від форми логіна червоний коментар. Найчастіше цей коментар попереджає про те, що логін вже зайнятий. При цьому вам відразу ж пропонують варіації, які гарантують незайнятість логіна.
5
Другий крок - введіть пароль. Пароль ви також самостійно. Справа є відмінна посилання «Як вибрати пароль» .Легко запам'ятати і неможливо підібрати пароль у вигляді російського слова, але в англійській розкладці клавіатури.
6
Для відновлення пароля в разі його втрати система пропонує використовувати відповідь на секретне питання. Виберіть питання, відповідь на який ви напевно знаєте і пам'ятаєте завжди, введіть відповідь. Натисніть «Далі»
7
Необов'язкові поля - це інший e-mail і номер мобільного телефону. Вони служать також для відновлення пароля.
8
Введіть секретний код в блок захисту від автоматичних реєстрацій. Якщо виникає необхідність, то попросіть показати іншу картинку.
9
Натисніть "Зареєструвати". Якщо нічого не наплутано, то процес реєстрації поштової ящик а завершен.Ви будете переадресовані на сторінку з поздоровленням з успішною реєстрацією.
10
Використовуючи функцію «файл», яка знаходиться вгорі браузера, збережіть сторінку, на якій вказані всі дані поштового ящик а Яндекс.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LOOC9yxqASw