Як бути лідером в мережевому маркетингу.

Мережевий або іншими словами «багаторівневий» маркетинг представляє собою сучасний метод роздрібної торгівлі за допомогою прямих продажів. Це розгалужена мережа продавців-представників, призначена для реалізації товарів.
Вам знадобиться
  • - підручники та інші книжкові видання, присвячені мережевого маркетингу;
  • - аудіотренінги;
  • - щоденник (щоб записувати дані про клієнтів і дати зустрічей);
  • - візитні картки;
  • - каталог продукції.
Інструкція
1
Щоб стати лідером в мережевому маркетингу, необхідно постійно самовдосконалюватися. Тільки грамотний фахівець з продажу може заробляти великі гроші і досягти висот подібної «піраміди». Читайте книги, присвячені мережевого маркетингу, купуйте аудіокурси і відвідуйте всі проведені організацією тренінги в обов'язковому порядку. Так ви зможете більше дізнатися про свою роботу і відкрити свій власний секрет успішних продажів.
2
Правильна внутрішня установка важлива для будь-якого охочого досягти висот в цьому бізнесі. Якщо вас будуть відвідувати думки «я спробую, а там далі подивимося, буду цим займатися чи ні», лідером в мережевому маркетингу ви ніколи не станете. Але якщо ви скажете собі «у мене все вийде і через тиждень (місяць, рік) я стану кращим продавцем» - правильна мотивація однозначно зробить свою справу. Майбутні лідери навіть мислять по-особливому: вони думають, що у них все вийде в будь-якому випадку, а не створюють штучні перешкоди самому собі і не придумують відмовки власної ліні.
3
Займіться тайм-менеджментом. Уміння планувати власний час і ставиться до нього дбайливо - ключ успіху в мережевому маркетингу. Якщо ви бачите, що людина мляво цікавиться пропонованою продукцією, незважаючи на всі ваші зусилля, тут же переходите до наступного покупця. Заведіть щоденник - так ви завжди зможете вибрати зручний час для зустрічі з клієнтом і не запізнитися на важливий тренінг.
4
Постійно розширюйте клієнтську базу. Попросіть задоволених клієнтів розповісти про свої відчуття друзям і родичам. Запасіться візитними картками, щоб потенційні клієнти завжди могли самі вас знайти. Залишайте каталоги продукції зі своїми контактними даними в кафетеріях, кінотеатрах і місцях сімейного відпочинку - так про пропонований продукт дізнається якомога більшу кількість людей.