Як намалювати олов'яного солдатика. канал столиця Як зробити солдатиків.

Якщо ви хочете навчитися малювати людей, але боїтеся відразу приступати до начерками з натури, потренуйтеся на більш статичних моделях. Наприклад, можна намалювати олов'яного солдатика. Правда, вам доведеться розбиратися не тільки в будові тіла, але і в зображенні матеріалу - потрібно зуміти передати блиск покритої фарбою статуетки.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - олівець;
  • - ластик;
  • - фарби;
  • - кисті.
Інструкція
1
Розташований вертикально лист розділіть навпіл вертикальною віссю. Потім посуньте її вліво на півсантиметра. З цієї лінії ви зможете перевіряти, наскільки симетричні права і ліва частини малюнка.
2
Короткими горизонтальними штрихами розділіть лінію на п'ять рівних частин. Перший відрізок зверху займатиме шапка солдатика, а півтора відрізка знизу - його чоботи. Решта помітки зітріть.
3
Від нижнього краю верхнього відрізка відкладіть відстань, рівну половині висоти шапки - це простір на малюнку буде займати обличчя. Частину вертикальної осі розділіть навпіл - на цьому рівні знаходиться край кітеля солдата.
4
На основі цього схематичного начерку намалюйте форму тулуба і голови солдата. Спочатку їх можна зобразити у вигляді простих фігур. Шапку, тулуб, ноги намалюйте як прямокутники, обличчя - половина овалу. Додайте до ескізу руки, зігнуті в ліктях: ліва рука повинна досягати рівня пояса, лікоть правої намалюйте трохи вище. Після цього можна зробити точнішими обриси всіх частин ескізу, звіряючись з фотографією або цієї фігуркою олов'яного солдатика.
5
Розфарбуйте малюнок гуашшю або акриловими фарбами. Використовуйте для цього тонку жорстку пензлик, щоб мазки виходили більш точними. Фігурка виглядатиме об'ємної, якщо ви не обмежитеся рівномірними заливками, а прорісуете тіні і відблиски.
6
Яскраві відблиски створіть за рахунок кольору незафарбовані білого паперу. Такі акценти потрібно залишити у вигляді ліній по центру чобіт, рушниці, уздовж солодкий на рукавах. Приглушені тонким шаром напівпрозорої фарби відблиски можна зробити на шапці солдата, на підборідді і вздовж носа. Розфарбовуючи деталь навколо відблиску, підсилюйте насиченість кольору в міру віддалення від білої плями.
7
Білі частини костюма олов'яного солдатика годі й розфарбовувати. Але обов'язково потрібно нанести на них тіні. Для цього змішайте відтінки сірого, синього і сепії. Поставте мазки на внутрішній стороні лівої ноги, зовнішній стороні правої, на правому боці і тонкою смужкою - на плечах фігурки.