Як до магнітоли підключити монітор. Як підключити портативний двд в машину до магнітоли.

Для тих людей, які проводять за кермом велику кількість часу, автомобіль стає не тільки засобом пересування, а й другим домом. Тому завзяті автолюбителі встановлюють в машину магнітоли, щоб скоротати час у дорозі за прослуховуванням приємної музики. До магнітоли можна підключити зовнішній монітор, який дозволить переглядати улюблені фільми.
Вам знадобиться
  • - монітор;
  • - болти;
  • - заглушки для болтів;
  • - дриль;
  • - провід;
  • - ключі для магнітоли.
Інструкція
1
З'ясуйте, чи підтримує ваша модель магнітоли відтворення відеофайлів. Якщо такої функції немає, то підключення монітора недоцільно. Простіше купити або нову магнітолу з підтримкою DVD, або портативний автомобільний DVD-плеєр із вбудованим монітором.
2
Уважно вивчіть керівництво по експлуатації вашої магнітоли. Також огляньте коробку від аудіомагнітоли, якщо така у вас збереглася. Знайдіть розташування роз'ємів для підключення зовнішнього монітора. Зазвичай вони розташовані на тильній стороні корпусу магнітоли.
3
Акуратно вийміть магнітолу з поглиблення в торпеді. Для цього використовуйте йдуть в комплекті спеціальні ключі або два шматки тонкої і жорсткої дроту. Дійте дуже акуратно, щоб не подряпати лицьову частину магнітоли або покриття торпеди.
4
Знайдіть парні роз'єми типу «тюльпан». Вони повинні бути жовтого, білого і червоного кольору. Підключіть до них провід. Ретельно стежте за тим, щоб штекери щільно сиділи в роз'ємах. Особливу увагу потрібно приділити проводу. Від його якості залежить чіткість відтвореного відео, тому не варто купувати дешеву китайську продукцію.
5
Оберіть місце, на якому буде розташовуватися монітор. Врахуйте, що корпус монітора не повинен заважати повноцінному огляду водія під час руху. Акуратно просвердлите дірки для болтів кріплення корпусу.
6
Знайдіть отвір, через яке дроти від монітора йтимуть до магнітоли. Якщо ви не змогли знайти відповідне технічне отвір, то просвердлите нове.
7
Встановіть корпус монітора і ретельно закріпіть його за допомогою болтів. Капелюшки закрийте заглушками. Акуратно пропустіть дріт через зроблений отвір. Підключіть штекери дроти до роз'ємів на моніторі.
8
Зберіть все в зворотному порядку і встановіть магнітолу на місце. Проведіть його запуск і перевірте працездатність підключеного монітора.
9
Якщо ви не хочете займатися підключенням самостійно, то зверніться до спеціалізованого центру.