Як повернути домашню сторінку. Як повернути ключик на панель управління.

При підключенні інтернету і завантаженні браузера можна встановити в якості головної сторінки будь-який обраний користувачем сайт або адресу. Подібними властивостями володіють всі відомі оглядачі, що дуже зручно, особливо при раптовій зміні домашньої сторінки.
Вам знадобиться
  • - адреса домашньої сторінки;
  • - використовуваний браузер.
Інструкція
1
Ситуації, коли в браузері змінилася домашня сторінка, зустрічаються досить часто. Зазвичай це буває після установки яких-небудь додаткових програм для роботи в інтернеті. Втім, нерідкі самостійні зміни й без видимих на те причин.
2
Повернути колишню сторінку для пошукової системи нескладно. Головне - знати адресу потрібної сторінки. Його можна скопіювати, відкривши одну зі збережених закладок, або вручну ввести в спеціальному вікні.
3
Ну а тепер трохи докладніше про це. Всі операції з браузером і його параметрами здійснюються шляхом переходу в меню настройки. Тут, вибравши потрібний розділ, можна встановити необхідні для роботи в інтернеті показники.
4
В Google Chrome для цього на панелі інструментів знайдіть значок, який зображає гайковий ключ. Клікніть по ньому і в випадаючому вікні виберіть пункт "Налаштування". Або для швидкого переходу можете ввести в адресний рядок наступну комбінацію: chrome://settings/browser. В цьому розділі користувач зможе встановити будь-які параметри. Але в даному випадку мова йде про домашню або головній сторінці. Перше відкрилося після кліка вікно - розділ з основними настройками. Уважно розгляньте сторінку і в першому пункті - «Початкова група» - поставте позначку в рядку «Головна сторінка». Трохи нижче введи в порожнє поле адресу сторінки, яку ви хочете бачити при завантаженні браузера.
5
Нижче є ще один розділ. У ньому ви можете встановити, яка сторінка буде відкриватися в якості головної: сторінка швидкого доступу, пропонована браузером, або наступна. Тобто та, адреса якої буде вказаний в поле навпроти напису «наступне». Поставте мітку навпроти даного пункту і додайте адресу.
6
При необхідності в цьому ж вікні, але на пункт нижче, в розділі «Пошук», вкажіть предпочтительную пошукову систему. Список доступних пошуковиків відкриється після натисканні на кнопку з назвою пошукової системи в випадаючому вікні, після чого закрийте вкладку з настройками і перезапустіть браузер.
7
В CometBird знайдіть на панелі інструментів натисніть на кнопку «Інструментів». Потім виберіть розділ «Налаштування» і на наступній сторінці в піддиректорії «Основні» встановіть в якості домашньої сторінки бажану, запровадивши для цього навпроти рядка «Домашня сторінка» потрібний вам адресу. Або скористайтеся одним з варіантів: використовувати поточну сторінку, адреса якої вказана в полі, додати з закладок або встановити умовчання. У верхньому рядку «При запуску CometBird» вкажіть, яку сторінку слід відкривати при запуску браузера: домашню, порожню або вікна і вкладки, відкриті минулого разу.
8
Все гранично просто налаштовується і в Mozilla Firefox. Виберіть на верхній панелі «Інструменти», потім - «Налаштування», в наступному вікні відкрийте розділ «Основні» і в рядку «Домашня сторінка» вкажіть її адресу. Його можна вписати вручну або вибрати один із запропонованих варіантів: використовувати поточну сторінку, використовувати закладку або відновити за замовчуванням. Якщо в якості домашньої ви хочете використовувати одну зі збережених закладок, виберіть середню кнопку і вкажіть місце розташування потрібної закладки. Клацніть по ній і додайте в рядок для головної сторінки браузера.
9
В Opera клікніть на верхній значок браузера, відкрийте «Налаштування», потім - «Загальні настройки» і в рядку «Домашня» напишіть адресу потрібної сторінки. Для збереження налаштувань натисніть "ОК".
10
В Internet Explorer перехід до налаштувань здійснюється при натисканні на значок шестерінки. Виберіть «Властивості оглядача» і в рядку «Домашня сторінка» вкажіть потрібну адресу.