Як повернути джинси в магазин: права споживачів.

Через швидку примірки в магазині або простий неуважності не завжди є можливість отримати повне уявлення про якість речей при покупці. Якщо ви виявили невідповідність нормам або шлюб вже після того як придбали джинси, ви маєте повне право повернути їх в магазин або обміняти.
Інструкція
1
Щоб повернути джинси продавцеві, складіть претензію і обґрунтуйте своє бажання про розірвання договору купівлі-продажу. У шапці заяви напишіть назву організації, П.І.Б. директора і свої персональні дані. Не забудьте залишити свій контактний телефон. Детально викладіть суть вашої претензії і напишіть назву товару, дату покупки.
2
Опишіть проблему, з якою ви зіткнулися після придбання неякісного або бракованого товару. Викладіть свої вимоги до магазину. Обов'язково уточніть, чого ви хочете домогтися: обміну або повернення грошей. Наприкінці зліва поставте сьогоднішню дату, а праворуч свій підпис.
3
До претензії прикладіть чек - це буде підтвердженням факту покупки саме в цьому магазині. Якщо продавець з якихось причин відмовляється приймати вашу заяву, надішліть листа поштою з повідомленням.
4
Проведіть незалежну експертизу, щоб встановити факт шлюбу. Відповідно до закону проведення такого дослідження зобов'язаний оплатити магазин, до якого вдвинут претензії. Ви можете наполягти на своїй присутності на експертизі. Так ви уникнете можливого обману.
5
Якщо отримали відмову від продавця, вимагайте у нього офіційно підписана заява про це, яке можна буде пред'явити в суді. Правда, в цьому випадку оплата експертизи буде за ваш рахунок. При підтвердження експертом наявності шлюбу, який виник не з вашої вини, після судового розгляду магазин буде зобов'язаний відшкодувати вам оплату процедури.
6
Пред'явіть магазину результати експертизи. Якщо навіть після таких доказів продавець буде заперечувати очевидне і не захоче приймати товар, зверніться із заявою в суд. Якщо рішення буде на вашу користь, суд зобов'яже магазин повернути вам повну вартість товару, оплату експертизи і, можливо, навіть відшкодувати моральну шкоду.
Корисна порада
Претензію пред'являйте не пізніше двох тижнів після покупки. В іншому випадку повернення здійснити буде неможливо.